Koks seksas patinka moterims?

Kokį seksą mėgsta moterys?

Kokį seksą mėgsta moterys?

Žemėje yra trys su puse milijardo moterų. Atėmus nepilnamečius, pagyvenusius žmones, lesbietes vis dar lieka, tarkime, penki šimtai milijonų. Įsvaizduojate – moterų net penki šimtai milijonų ir tik septynios sekso rūšys, kurias galima pritaikyti joms.

Jeigu seksas būtų vertinamas tik grynai fiziologinio malonumo aspektu, apie tai kalbėtų ne daugiau, kaip apie pėdų masažą. Tačiau seksas yra unikalus ir universalus atsipalaidavimo būdas. Čia ir užkariavimo džiaugsmas, ir rizika, ir bendravimas, ir altruizmas, ir pasaulio pažinimas, ir jaudulys. Tačiau visų šių džiaugsmų vienu metu patirti neįmanoma. Skirtingos sekso rūšys tinka skirtingoms malonumo rūšims. Prieš duodami valią dauginimosi instinktui, nuspręskite, koks seksas jums tinka. Tokių rūšių Opiumo ekspertai suskaičiavo tik septynias. Tad imkite visas ir išmokite mėgautis kiekviena iš jų.

Kokį seksą mėgsta moterys? Seksas stebint partneriui

Jeigu vienam poroje pritrūko jėgų ar prasidėjo menstruacijos, tai dar nėra priežastis atsisakyti gyvenimo džiaugsmų. Periodinis seksualinių fazių neatitikimas nutinka visoms poroms ir tame nėra nieko baisaus. Mylėjimasis per prievartą sukelia protestą, atsisakymas – pasipiktinimą. Jūs, žinoma, galite nuoga krūtine ginti nuotaiką, bet jums abiem bus daug geriau surasti kompromisą.

Žmogus, skirtingai nei katės ar triušiai, yra protinga būtybė. Jis turi rankas ir kairįjį nykštį, kurio pagalba gali padaryti daug malonių dalykų. Pavyzdžiui, patenkinti save, aktyviai padedant pasyviąjai pusei. Svarbiausia atsikratyti minties, kad lovos žaidimai, kurie nesibaigia tikru lytiniu aktu, yra laiko švaistymas. Varginantį vaginalinį seksą pakeitus rankiniu ar net (kas po velnių nejuokauja) oraliniu, gaunamas trokštamas rezultatas. Dauguma moterų iš pradžių gėdijasi masturbuotis prieš vyrą, tačiau įsidrąsinus įgyjama išlaisvinanti patirtis.

Kartą po sekso vyras pasakė, kad nori pamatyti, kaip aš save glamonėju. Jis sugebėjo taip mane įtikinti, kad pradėjau tai daryti tarsi tikra porno aktorė. Jis susijaudinęs stebėjo ir galų gale paklausė: ar tu visada taip masturbuojiesi? Galiausiai jis privertė parodyti, kaip aš tai darau jam nematant. Iš pradžių labai gėdijausi, bet jis visą laiką mane bučiavo, glamonėjo, šnabždėjo švelnius žodžius… tai buvo puiku! Beveik geriau nei seksas. Pasakoja Gitana (38 m.)

Kokį seksą mėgsta moterys? Mieguistas seksas

Galbūt prabudote viduryje nakties tam, kad įsitikintumėte, jog moters nugara gundančiai išriesta ir prigludusi būtent ten, kur reikia. O gal užsnūdote ant sofos apsikabinę, sekmadienio popietę ir, prisisapnavo, kad geidžiate sekso, o ji vilki tokiais plonais marškinėliais… Šššš, nereikia jos žadinti. Tai būtų nežmoniška. Geriau pasielgti švelniai ir slaptai. Pakankamai sudrėkinkite pirštą, nes šiuo metu natūalaus lubrikanto moters makštis negamina, na, nebent ir ji sapnuoja kad mylisi :). Tada atsargiai, sukamaisiais judesiais apveskite pirštu aplink įėjimą į makštį, tik be stipraus spaudimo. Sulaukite geidulingo sumurkimo. Ir, neskubėdamas pradėkite.

Net jeigu moteris per daug išvargusi, kad pademonstruotų aistrą, ji niekada neprieštaraus mieguistam seksui. Svarbiausia nereikalauti iš jos pastangų. Geriausia poza šioje situacijoje yra ant šono, tai yra veidu į moters nugarą, nes tuo metu miegančioji jaučiasi silpna ir pavargusi, o tokioje padėtyje niekam nereikia laikyti kito kūno svorio.

Tam pritaria ir Rasa (45 m.): Labai nemalonu, kai mane pažadina, apverčia ir reikalauja kažkokių energingų veiksmų bei aistrų. Tačiau, kaip malonu, kada vyras meiliai, tarsi lopšyje apkabina iš nugaros ir švelniai juda, lyg bijotų pažadinti. Aktas vyksta labai subtiliai. Tuomet jaučiu jam pačius šilčiausius jausmus.

Kokį seksą mėgsta moterys? Laukinis seksas

Tai, kad jūsų moteris kenčia nuo romantikos trūkumo, dar nereiškia, kad ji nenori būti šiek tiek išprievartauta. (Raktinis žodis čia yra šiek tiek!) Kaip suprasti, kad jai dabar reikia Mickey Rourke, o ne Enrique Iglesias aistros? Atkreipkite dėmesį į jos drabužius ir elgesį. Jeigu moteris nori nuspalvinti vakarą nedidele doze ištvirkimo, ji gali tai parodyti, pasitelkdama provokuojančius drabužius, pavyzdžiui, seksualų bodį ar katės kostiumą. Ji gali imti elgtis grubiau ir šiurkščiau. Dažnas ženklas – garsiosios moters vampyrės grimasos: atkištos, šiek tiek perkreiptos lūpos, susiaurėjusios akys, iššaukiančiai pakeltas smakras. Gali išgerti daugiau nei įprastai, ar bent pavaizduoti tai.

Jeigu Jums maloni tokia iniciatyva, elkitės atitinkamai. Iš rekomenduojamų technikų, pavyzdžiui, galima po stalu žaismingai įskverbti ranką tarp jos šlaunų ar pagriebti už dar pikantiškesnių vietelių. Kai liksite vieni, padarykite ką nors neįprasto – užriškite jai akis, pakiškite ranką po drabužiais, staiga pabučiuokite, pavyzdžiui, į krūtinės spenelį. Tokiu būdu leisite jai suprasti, kad vakaras bus itin aistringas, pašėlęs ir laukiniu stiliumi.

Šis labiausiai nežabotas seksas pasireiškia tuo, kad burna, pirštai ir kitos kūno dalys staiga atsiduria neįprastose vietose. Tai sukuria tokio, tarsi stabdžių nulaužimo jausmą, kurio metu atrodo, kad virstame laukiniais gyvūnais, – sako Diana 29 m.). Veiksmas vyksta nesvarstant ir greitai. Vyras privalo parodyti šiek tiek agresijos ir nekantros.

Nepadorūs dialogai taip pat puikiai pasitarnauja kasdienio seksualinio gyvenimo paryškinimui.

Kai vyras manęs atviru tekstu klausia, ar aš noriu daryti tą ar aną, mylėtis ant grindų, ant stalo, duše, pasitelkiant sekso žaisliuką… na, aš dabar visko jums nepasakosiu. Tai mane jaudina dėl dviejų priežasčių. Pirma – itin užveda. Antra, kas man svarbu, aš suprantu, kad situacija kontroliuojama būtent jo. Tai panašu į karštą seksualinį žaidimą, – sako Oksana (27 m.).

48,88

Kokį seksą mėgsta moterys? Greitas seksas

Moterys paprastai mėgsta staigmenas, įskaitant seksualines. Daugumai jų patiks, jei bandysite su jomis pasimylėti kokioje nors netikėtoje vietoje – vakarėlyje, lifte ar biuro duše.

Neįprasta ir net pavojinga aplinka suteikia pojūčiams aštrumo, kurio moterims gali trūkti. Tačiau pavojus neturėtų būti pernelyg realus. Nereikėtų versti jos užsiiminėti seksu, jeigu, pavyzdžiui, ji vairuoja automobilį greitkelyje ar vaikšto su jumis krantine kokioje nors musulmoniškoje šalyje.

Geriausios vietos tokioms pramogoms…  hmmm. Tiesą sakant, tai gali būti bet kuri vieta, išskyrus jūsų miegamąjį. Tačiau kažkodėl populiariausios yra parduotuvių persirengimo kabinos, vonios kambariai vakarėlių metu ir suoleliai parkuose. Papildomas šio recepto žavesys yra tai, kad čia galima viskas, bet reikia padaryti labai greitai. Ir nemanykite, kad ji nusivils, jeigu nepasieks orgazmo, kuriam paprastai reikia bent penkiolikos minučių preliudijos. Emocijos iš to, kas vyksta, bus pakankama premija moteriai, kad ji vėl ir vėl sutiktų su jumis daryti šiuos beprotiškus dalykus.

Namuose sugedo liftas, tad lipome laiptais. Aurimas ėjo priekyje. Staiga, tarp šešto ir septinto aukšto stabtelėjo, atsisuko į mane ir ėmė atsiseginėti kelnes… Ten viskas ir nutiko, ant laiptų. Apačioje ir aukščiau esančiose aukštuose nuolat kažkas vaikščiojo, rūkė, o aš virpėjau iš baimės ir susijaudinimo, – pasakoja Rita 53 m.

Kokį seksą mėgsta moterys? Romantiškas seksas

Jeigu šiandien ypatinga jums diena (antras pasimatymas, medinės vestuvės) arba, priešingai, kaip niekada esate arti skyrybų, toks seksas labai tiks. Virpančios glamonės rugiuose su šampanu ir Vivaldi muzika jai primins, kad nepaisant jūsų aistros girtuokliavimui ir silikoninėms blondinėms, jūs vis tiek esate vertas jos meilės. Romantikai neabejingos nei verslo moterys, nei sadomazochistės, nei feministės. Ilgi, aistringi bučiniai yra romantiško sekso pagrindas.

Taigi čiupkite burną gaivinančias tabletes ir, pirmyn. Lūpos, kaklas, raktikauliai, rankos, vis toliau. Moterys ypač mėgsta būti bučiuojamos tuo metu, kai atlošiamos atgal, palaikant stiprioms, bet švelnioms vyro rankoms. Šios pozos iliustraciją galite pamatyti bet kurio filmo plakate. Kai moteris atsilošia jums ant rankos, laikas atsisegti viršutinius drabužius ir pradėti bučiuoti jos krūtis. Nefokusuokite dėmesio vien į spenelius, bučiuokite kiekvieną kvadratinį centimetrą. Tai yra privalomos tikrų romantiškų bučinių programos dalis (štai, matote, ketvirtas krūtinės dydis ne visada geresnis už pirmąjį :D). Tada švelniai paguldykite ją ant lovos ir toliau kantriai glamonėkite dar dvidešimt minučių. Taip, edukacinė ir akrobatinė atrakcija kunilingas, nepaisant juokingo pavadinimo, moterų suvokiamas, kaip itin romantiškas įvykis.

Jis mane nurengia ir neša ant rankų į lovą. Švelniai liečia kūną, bučiuoja, glosto krūtinę ir šnabžda į ausį, kad esu nuostabi. Šiomis akimirkomis jis pats man tampa gražiausia būtybe žemėje: – pasakoja Airida ( 30 metų).

Prisimenate filmą Analiniai gimnazistai 4? Pamirškite tai, dabar ne laikas eksperimentuoti. Nė vieno kulnas neturi liesti kito ausies. Intymiausia padėtis – apsikabinus, akis į akį. Tegul ji būna viršuje. Ši poza skatina gilų įsiskverbimą ir lėtus judesius. Apkabinkite ją, nepamiršdamas užlieti veido ir krūtinės bučiniais, stengdamasis sulaikyti ejakuliaciją, bet neparodydamas to. Pabaigoje padidinkite aistrą įsitaisę misionieriaus pozoje. Šnabždėkite jai į ausį gluminančius komplimentus. Už vieną romantišką seksą reikalaukite keturių laukinių ir dviejų greitų.

Kokį seksą mėgsta moterys? Sekso maratonas

Ar prisimenate, kaip buvo pradžioje? Pirmas tris dienas išvis nepakildavote iš lovos. Tai esminis žavesys naktų su dar mažai pažinta moterimi, kai aistros verda iki ryto. O kodėl to nepakartojus dabar? Kas jus stabdo? Supratimas, kad nereikia taip stipriai savęs draskyti, kai tavęs dar laukia visa amžinybė? Žinoma, gerai, kad esate toks optimistas, tačiau tikro, užsitęsiančio ir pergalingo sekso maratono neturėtumėte atsisakyti net po to, kai metrikacijos skyriuje paslaptingais antspaudais buvo pažeistas jūsų pasas.

Taigi, planuojame seksą maratoną. Pirma taisyklė – neplanuokite. Visą parą vykstančio intymumo grožis slypi jo spontaniškume. Įprastą šeštadienio rytą atsikeliate ir griežtai pasakote jai, kad mylėsitės visur ir visaip iki sekmadienio popietės. Kuri moteris tokios progos garbei neatšauktų manikiūro, draugės ir šopingo? Dar geriau tai daryti darbo dieną, darbovietei pranešdami, kad susirgote. Taip, darbar, netikėtai jai. Darykite tai, kas jums šauna į galvą.  Dabar galite išsiplėsti, nes turite daug laiko. Tai, kas anksčiau skubant užtrukdavo vos minutę, dabar gali būti išplėtota. Nesvarbu, ar tai bus alkūnės čiulpimas, ar nugaros braižymas nagais ar kryžkaulio zonos masažas. Priimkite tai, kaip visos dienos glamones su pertraukomis seksui.

Kadangi neišvengiamai kalbėsitės maratono pertraukomis, paklauskite, ką ji norėtų išbandyti, o tada pildykite damos fantazijas. Mažas patarimas: kiekviename naujame seanse moteris taps vis jautresne, todėl pasirūpinkite kokybišku lubrikantu.

Kartą per mėnesį ar du mudu su Arnu praleidžiame dieną lovoje. Iš anksto apsirūpiname visokiomis gėrybėmis, gulime, žiūrime pornografinius filmus ir stengiamės atkartoti tas sekso akimirkas, kurios mums labiausiai patinka. Tokios išeiginės dienos nualina labiau, nei sunkios darbo dienos, užtat jaučiu, kad mūsų medaus mėnuo dar net neketina baigtis, nors santuokoje gyvename dvidešimtus metus: – giriasi Emilija (51 m.).

Kokį seksą mėgsta moterys? Žaismingas seksas

Kartais seksualinis gyvenimas pagal techninius ir statistinius parametrus būna lyg ir geras, bet vis dėlto monotoniškas. Kiekvieną dieną – preliudija, mėgstama poza, audringas abipusis orgazmas, televizorius, miegas. Rizikuojant patikrintais receptais, kartais reikia ką nors keisti. Jūsų moteris (tikiuosi, kad tokia yra kasdieniame scenarijuje) bus visomis rankomis ir kojomis . Taigi išsirinkite vakarą eksperimentui. Pasikvieskite į savo ložę gero lubrikanto arba sekso žaisliuką poroms. Tikslingai įvaldykite naują pozą. Kartais juk reikia ką nors pakeisti. Eksperimentavimas yra tai, kas skiria gerą seksą nuo puikaus.

Būtent čia atsiranda planavimas ir skaičiavimas.

Su vyru nusistatome kokią nors datą, – sako Renata (57 m.), tarkim, kitą sekmadienį važiuosime į užmiestį, be vaikų ir draugų. Žaisime ten rolinius žaidimus, pavyzdžiui, stiuardesę ir keleivį. Arba paskutinę mėnesio dieną jis išnuomos kambarį viešbutyje ir prigriebs sekso žaisliukų, kuriuos įsigijo Opiume. Nekantriai laukdami mūsų susitarto laiko, fantazuojame, susigalvojame žaidimo scenarijų, užuominų, kuriomis darbe turėsiu pranešti apie artėjančią dieną X.  Vien nuo šių minčių aš iškart susijaudinu, dažnai visai netikėtai. Svarbiausia mūsų taisyklė – paskutines dvi ar tris dienas susilaikyti nuo sekso, kad azarto užtektų visai programai.

Kokį seksą mėgsta moterys? Keletas neįprastų

Galite išbandyti, jeigu būsite atsargūs.

Seksas pavartojus alkoholio

Vartoti alkoholio prieš seksą neverta, nes jis slopina jautrumą. Tačiau kai kurioms drovioms moterims tai naudinga, nes padeda atsikratyti drovumo ir atsipalaiduoti.

Nėščiųjų seksas

Tai unikalus laikotarpis moteriai pasitikėjimo vyru, negimusio vaiko tėvu, atžvilgiu. Ji gali sutikti su tuo, ko anksčiau bijojo arba dėl ko jai buvo gėda. Jeigu, žinoma, leidžia gydytojas.

Paplūdimio seksas

Kai kurie mano, kad vandens telkinyje galite kuo nors užsikrėsti. Tai kliedesiai. Vanduo, o ypač jūros vanduo, yra nuostabus sekso elementas. Po to tiesiog gerai išsimaudykite.

Seksas telefonu

Jeigu esate atskirai, seksas telefonu su savo moterimi padeda išsklaidyti vienatvę. Patarimas: pasidalykite savo fantazijomis su ja, tai labai jaudina moteris.

Virtualus seksas

Nors iš esmės tai yra masturbacija, virtualus seksas padeda žmonėms suartėti, įveikti drovumą. Tačiau nereikia pamiršti: tai tik tikro sekso įžanga, o ne jo pakaitalas.Love Make Out GIF - Love Make Out Intimate - Discover & Share GIFs


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Idealiausia sekso poza pagal horoskopą

Suvokę savo poreikius lovoje, galime žymiai pagerinti seksualinį gyvenimą ir galbūt pradėti sąmoningiau rinktis, su...

Realios sekso scenos kine. TOP 18 filmų

Filmas sukėlė precedento neturintį ažiotažą, išprovokavusį skandalą aplink Warner Bros. Jauni hipiai pašėlusiai mylėjosi tiesiog...

Geriausias seksas mano gyvenime

Kai įėjome į kambarį, vyras staiga griebė mane, pakėlė ir prispaudė prie sienos. Jis buvo...

Minetas, kuris privers virpėti vyro kojas

Varpa – jautriausia ir erogeniškiausia vyro zona. Jos galvutėje daug nervinių galūnėlių, kurias švelniai stimuliuojant,...

Geriausios analinio sekso pozos

Džiaugsimės, jei siūlomos analinio sekso pozos jums patiks. Jos padės įnešti į seksualinį gyvenimą dar...

Tantrinis masažas. Kas tai?

Ar žinojote, kad tantrinis masažas gali priversti patirti daugkartinius viso kūno orgazmus?

Kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

Apsiginkluokite feromoniniais, afrodiziakiniais kvepalais ir preparatais, kurie atskleis jūsų slaptus troškimus, ir neleis likti nepastebėtiems.

Moterų bruožai, kurie nepatinka vyrams

Ji visada su viskuo, ką jis teigia, nuolankiai sutinka, baimindamasi atstūmimo ar kitos nemalonės...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × 2 =