Spermos rijimas. Kuo tai naudinga?

Spermos rijimas

Kuo naudingas spermos rijimas moterų sveikatai? Turime gerų naujienų vyrams! Yra dar viena priežastis įtikinti moterį mėgautis oraliniu seksu iki kulminacijos burnoje. Galite pasakyti savo partnerei, kad sperma yra labai naudinga jos sveikatai ir grožiui. Taip pat vyrų sėklinis skystis yra naudingas svorio metimui, kovoja su senėjimu, vėžiu ir skatina gerą nuotaiką. Iš šio teksto sužinosite, kad tai ne tuščias plepėjimas, o moksliškai įrodyti faktai!

Spermos rijimas. Nauda moterims

Sperma yra vienas iš svarbiausių šeimos planavimo elementų. Kaip ir moters kiaušidės, sperma turi būti sveika, kad galėtų įsiskverbti į kiaušialąstę ir ją apvaisinti. Dažniausiai sperma naudojama vaikų pradėjimui, tačiau mūsų amžiuje vis daugiau kalbama apie nuostabią jos naudą kasdieniam moterų gyvenimui.

Nauda veido odai

Spermoje yra kristalinio poliamino arba spermino. Ši medžiaga yra plačiai žinoma kaip antioksidantas. Mokslininkai mano, kad sperma naudinga veido odai. Tai gali sumažinti raukšles, išlyginti odą ir netgi padėti kovoti su spuogais. Viena Norvegijos kompanija spermoje susintetino aktyvius junginius ir sukūrė veido kremą. Pasak kosmetikos rinkoje pirmaujančios įmonės, šis kremas yra dešimtis kartų efektyvesnis už vitaminą E, o jeigu gryną spermą naudosite kaip veido kremą, tai atitolins senėjimą 20%. 

Spermos rijimas prevencija depresijai

Tyrimai parodė, kad moterys, kurios turi vaginalinį ar oralinį kontaktą su vyro sperma, yra 87% laimingesnės nei kitos moterys. Tai nėra vyrų užgaidos, kad moterys lovoje darytų tai, ko jie nori. Jungtinėse Valstijose buvo atliktas tyrimas, įrodantis, kad vyrų spermoje gausu melatonino, prolaktino ir serotonino, o šios medžiagos yra antioksidantai teigiamai veikiantys moterų emocinę, psichinę būseną ir prisirišimo jausmą.

Sperma mažina svorį

Sperma turi daug baltymų, tokių naudingų mineralų ir vitaminų kaip, pavyzdžiui, magnis, kalis, natris, vitaminas B12 ir vitaminas C. Vidutinės ejakuliacijos, kurios metu išsiskiria apie 6  mililitrus spermos, kaloringumas yra tik 15 – 30 kilokalorijų. Profesorė Ingrid Fleischer iš Hamburgo tikina, kad moteris, dažnai besimėgaujanti oraliniu seksu ir nuryjanti savo partnerio spermą, galės numesti svorio daug greičiau nei kitos, nes joje yra daug šarminių medžiagų, padedančių deginti riebalus.

Spermos rijimas padeda kovoti su senėjimu

Sperma padeda kovoti su senėjimo procesu. Austrų mokslininkai Tobias Eisenberg ir Frank Madeo sako, kad spermoje esančios molekulės (spermidinas) padeda sulėtinti senėjimo procesą. Brazilijos Sent Marijos federalinio universiteto tyrimai įrodė, kad spermicidų rijimas pagerina atmintį. Mokslininkai tyrimo rezultatus laiko tokiais daug žadančiais, kad net pripažįsta, jog vyrų sperma ateityje gali tapti vaisto nuo Alzheimerio ligos sudedamąja dalimi. 

Nauda moterų sveikatai

Sperma taip pat turi įtakos moterų rytiniam pykinimui nėštumo metu. Tokios nuomonės po tyrimo priėjo daktaras Gordonas Gallupas. Rytinis pykinimas turi tiesioginį ryšį su apvaisinimo dažnumu nėštumo metu. Daktaras Gallupas ir jo padėjėjai bando įrodyti, kad dirbtinai apvaisintos moterys dažniau patiria pykinimą.

Spermos rijimas. Neįprasčiausia jos nauda

Vyriška sperma gali būti jums naudinga net virtuvėje. Jeigu vadovautis kulinarinės knygos Natural Harvest. A Semen Recepts Collection patarimais, sperma yra pakankamai maistinga. Knygos autoriai rekomenduoja spermą kaip pigų ingredientą, kuris maistui suteiks skonio. Vyrų sperma yra puikios tekstūros, ir todėl turi neįtikėtinų savybių maisto gaminimui. Kaip sūrio ar vyno, spermos skonis yra labai sudėtingas ir dinamiškas. Sperma nėra brangus malonumas ir lengvai pasiekiamas beveik visuose namuose. Tačiau, nepaisant to, ji vis dar retai vartojama kaip maistas, sako neįprastos kulinarijos knygos autoriai. Tačiau tai nėra mokslinis požiūris, todėl gal neverta ruošti maisto su sperma.

Karo metu spermą naudojo vietoje rašalo

Taip pat Pirmojo pasaulinio karo metu, anglų žvalgybos pareigūnai atrado, kad spermą galima naudoti kaip nematomą rašalą. Ji nereaguoja į aptikimo įrankius, kaip ir kitos cheminės medžiagos. Šiais laikais šnipinėjimo gudrybės yra labiau technologiškai pažengusios nei spermos naudojimas vietoje rašalo, tačiau jeigu staiga prireiktų, nepamirškite apie tokią nuostabią spermos savybę.

Na, o jeigu šalia nėra spermos šaltinio, nesvarbu. Yra kremų, sporto ir daug malonesnių kvapiųjų medžiagų. Tad norėdamos patirti trokštamą orgazmą, visada galite naudoti sekso žaisliukus. Su jais nereikės eksperimentiškai išbandyti spermos naudos.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas