Paprasti būdai prailginti seksą

Kaip pratęsti seksą

Kaip pratęsti seksą? Tipiška situacija: vyras jau finišo tiesiojoje, o moteris tik vos sušilo. Kad šios akimirkos pasikartotų kuo rečiau, naudokite šiuos metodus. Jie duos raktą erekcijai valdyti ir kelis kartus pailgins sekso laiką.

Naudokite stimuliuojančias priemones

Lengviausias būdas pailginti lytinių santykių laiką yra naudoti ejakuliaciją nutolinančias priemones, kurios sumažina jautrumą ir taip leidžia vyrui ilgiau mylėtis ir nutolinti finišą.

Kitas variantas, kaip pratęsti seksą – prezervatyvai. Paprastai jie taip pat sumažina jautrumą. Seksas be prezervatyvo daugeliu atvejų trunka trumpiau ir gali sukelti nemalonių pasekmių.

Kaip pratęsti seksą? Masturbuokitės

Viena iš ankstyvos ejakuliacijos priežasčių – per reti lytiniai santykiai. Jeigu tai jūsų atvejis (tai yra, jūs retai mylitės su nuolatine partnere arba ketinate pasimylėti su nauja moterimi), geriau atsikratyti susikaupusios seksualinės įtampos dieną prieš seksą arba prieš pat jį. Tai sumažins riziką nemaloniai ir per greitai nutraukti susitikimą.

Masturbacija taip pat yra puikus būdas išmokti kontroliuoti erekciją. Nuolat seksualiai mankštindamiesi, pradėsite atpažinti ir kontroliuoti pojūčius, sukeliančius ejakuliaciją.

Naudokite Stop-Start metodą, kad atidėtumėte orgazmą

Ši technika gali būti naudojama ir masturbacijai ir lytinių santykių metu. Esmė yra sustabdyti stimuliaciją prieš pat orgazmą ir pratęsti, kai dingsta iki orgazmo atsiradę pojūčiai.

Kaip pratęsti seksą? Gilus įkvėpimas

Metodas yra panašus į ankstesnį. Pajutęs orgazmo artėjimą, vyras sulėtina tempą ir vieną ar kelis kartus giliai įkvepia. Tai padeda jam atsipalaiduoti.

Lėtas įsiskverbimas

Šio metodo esmė ta, kad išvengiate greitų frikcijų (trinties). Geriau pradėti nuo grįžtamųjų judesių, kurie trunka mažiausiai tris sekundes. Tada galite šiek tiek pagreitinti 4-5 minutes. Jei jaučiate artėjantį orgazmą, galite sustoti ir tiesiog likti drėgname savo partnerės viduje, kol pajusite, kad galite tęsti malonų procesą.

Kaip pratęsti seksą? Technika 7-9

Metodas susideda iš septynių greitų ir devynių lėtų trinties frikcijų. Tokiu būdu jūs nustatote savo partnerei patogų ritmą ir tuo pačiu neleidžiate sau per greitai pasiekti finišo linijos.

Visų šių metodų privalumas yra tas, kad vyras yra susikoncentravęs į valdymą. Ir kuo labiau jis kontroliuoja save, tuo mažesnė ankstyvos ejakuliacijos galimybė.

Treniruokite gaktos raumenis

Kegelio pratimai, pirmiausia skirti moterims, tačiau tinka ir vyrams. Pratimai padeda susidoroti su šlapinimosi problemomis ir sustiprinti bei prailginti erekciją.

Pirmiausia turėsite surasti tą gaktos raumenį. Tai padaryti paprasta: šlapinimosi viduryje pabandykite sustabdyti šlapimo srautą nenaudodami sėdmenų, kojų ar pilvo raumenų. Pavyko? Taigi jūs tai padarėte su tuo pačiu gaktos raumeniu.

Kaip jį treniruoti? Sustabdydami šlapinimąsi naudokite tą patį triuką: pakanka trijų sesijų, po 10–15 kartų per dieną. Tuo pačiu metu nebūtina eiti į tualetą dėl mokymo: galite tik įsivaizduoti procesą. Palaipsniui raumenų įtempimo laikas gali būti padidintas iki 5-10 sekundžių.

Kaip pratęsti seksą? Naudokite penio žiedus

Šie sekso žaislai yra specialiai sukurti, kad pailgintų ir sustiprintų jūsų erekciją. Jie suspaudžia varpą, sumažindami kraujo tekėjimą. Tačiau vietoj erekcijos žiedo galite naudoti suspaudimo techniką: prieš prasidedant orgazmui, pirštais suspauskite vietą tarp kamieno ir galvutės.

Nepamirškite apie didžiosios preliudijos galią

Pagrindinis ilgalaikių glamonių privalumas: išmokstate atidėti ejakuliaciją, o ne viską patirti iš karto. Antra, sustiprinsite savo partnerės susijaudinimą ir padidinsite kartu patiriamo orgazmo tikimybę.

Kaip pratęsti seksą? Keiskite pozas ir darykite pertraukas

Pakeitus pozicijas, galima atsikvėpti ir sumažinti susijaudinimą. Na, ir žinoma, paįvairinti seksą. Jeigu matote, kad naujoji poza drastiškai nieko nepakeičia, padarykite pertrauką. Šį laiką galite skirti savo partnerei.

Prasiblaškykite

Kai artėja orgazmas, pabandykite pagalvoti apie ką nors kita. Žinoma, tai lengviau pasakyti nei padaryti. Ypač situacijoje, kai esate ant ekstazės slenksčio. Tačiau kartu su kitais metodais ši technika gali puikiai suveikti.

Nenusiminkite

Nerimas dažnai yra greitos ejakuliacijos priežastis. Todėl prieš užsiimdami seksu neturėtumėte savęs per daug kamuoti rūpesčiu apie malonumų baigtį. Galų gale, net jei baigsite per greitai, visada galite atsirevanšuoti ar kitaip privesti savo partnerę prie orgazmo. Taigi daugiau teigiamo požiūrio ir mažiau nerimo 🙂


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas