Kur rasti G tašką? Čia jis ar ne jis? Sunku surasti, lengva pamesti ir neįmanoma pamiršti. Mūsų erogeninės zonos neapsiriboja klitoriu, krūtimis ar kaklu. Moterų seksualumas yra kur kas sudėtingesnis, nei gali atrodyti. Kai kurie seksualinio džiaugsmo šaltiniai yra paslėpti giliai mūsų kūne.
Pažiūrėkime, kas yra šis taškas, ar jis tikrai egzistuoja, kaip rasti G tašką ir ar apskritai reikia jo ieškoti.
G taško istorija prasidėjo nuo žmogaus, vardu Ernstas Grafenbergas. Jis buvo anatomas, gyveno ir dirbo Vokietijoje, vėliau emigravo į JAV. Nors Grafenbergas pirmiausia žinomas kaip intrauterinio prietaiso kūrėjas, savo tyrime jis taip pat palietė moterų seksualumo temą, kuri nebuvo labai populiari 40-aisiais. Vieną dieną mokslininkas makštyje atrado jautrią zoną, esančią ant priekinės sienelės, maždaug 6 cm atstumu nuo įėjimo. Šiandien ši sritis yra žinoma kaip G taškas, tačiau 1940-aisiais tyrinėtojas jos net neįvardijo, tiesiog parašydamas: Tai yra pagrindinė erotinė zona, kuri, galbūt, net svarbesnė už klitorį. Labiausiai Grafenbergą nustebino tai, kad stimuliuojant šią zoną, moterys ne tik pasiekė orgazmą, bet ir ejakuliavo.
Kur rasti G tašką. Makštyje yra jautri erogeninė zona
Atradimas nebuvo įdomus mokslo pasauliui, o G taškas užmigo stebuklingu miegu, kaip ir Miegančioji gražuolė, kad pabustų po 30 metų. Jį 1981 metais pažadino mokslininkai Beverly Whipple ir John Perry, paskelbę tyrimą, kuriame sutiko su Grafenbergo siūlymu, kad makštyje yra speciali erogeninė zona. „Kai pasakiau kolegai apie mūsų atradimą, jis pasiūlė pavadinti šį tašką Whipple Tickle, – sako Whipple. – Pagalvojau apie tai ir nesutikau. Nusprendžiau, kad Grafenbergui reikia grąžinti skolą “. Taip geidžiama zona įgijo G taško pavadinimą. Mes nežinome, ar Grafenbergas būtų apsidžiaugęs, kad jo vardas taip įėjo į istoriją, tačiau tai, kas jau padaryta, yra padaryta.
Kur rasti G tašką? Pirmyn į paieškas!
Įkvėpti atradimo, Whipple’as ir Perry nusprendė ties tuo nesustoti ir ėmėsi išsamaus šio klausimo tyrimo. Pas juos į apžiūrą atvyko daugiau nei 400 moterų ir mokslininkai surado paslaptingą tašką pas visas moteris be išimties. Tiesa, jo dydis, jautrumas ir vieta skyrėsi priklausomai nuo kiekvienos moters individualių savybių. Juoksitės, bet mokslininkai vis dar ginčijasi, kas tai yra. Vieni teigia, kad tai yra vyriškos lyties prostatos analogas, kiti – kad tai šlaplės dalis. Kai kurie tyrinėtojai mano, kad priekinės makšties sienelės jautrumą lemia klitorio spaudimas. Tačiau, koks skirtumas, jei jo stimuliacija teikia malonumą? Jokio. Tačiau, kaip teigia mokslininkai, ne pas visas moteris G taškas yra jautrus, ir tai yra gera bei bloga žinia.
Kur rasti G tašką? Taigi sudarinėjam maršrutą ir nusistatome GPS.
Nesvarbu, ar tai darote viena, ar kompanijoje, pirmiausia reikia įsitikinti, kad esate atsipalaidavusi ir rami. Jūsų ir jūsų partnerio nagai yra trumpi bei nudildinti. Nei vienu kitu momentu paprastas įbrėžimas negali taip sugadinti nuotaikos, kaip masturbacijos metu. Kita rekomendacija yra naudoti farmacinio lygio vandens pagrindo lubrikantą. Nes juk visada maloniau, kai slysta. Galiausiai, trečioji rekomendacija: darykite tai tada, kai esate tikrai susijaudinusi. G taškui galioja tos pačios taisyklės kaip ir klitoriui. Galite juo „smuikuoti“ kiek tik norite, tačiau jei nėra nuotaikos (ir atsimenate, kad moteriškas G taškas surandamas gana sunkiai), tada visas darbas nueis perniek – liksite nusivylusi.
Taigi, “Hiustonas, skrydžiui paruoštas”, važiuojam
Lubrikantu gausiai sudrėkink pirštą, atsigulk ant nugaros ir šiek tiek sulenkusi jį, įkišk į makštį. Ši vieta yra maždaug 5 – 6 cm nuo makšties pradžios, ant priekinės sienelės. Ją liečiant galima pajausti iškilų kauburėlį, kuris šiek tiek primena graikišką riešutą. Jei radote jautrią zoną, turite rasti jaudrinimo amplitudę: jei švelnus glostymas neveikia, išbandykite intensyvesnį.
Kitas variantas – tarsi „mokite pirštu“ kam nors (kam gi daugiau, jei ne orgazmui), arba priverskite pirštą „drebėti“, kad pulsas sklistų tiksliai ten, kur reikia. Jei partneris jums padeda, pritraukite kelius prie pilvo, kad jam būtų lengviau pasiekti jautrų tašką.
Kur rasti G tašką?
Šuns sekso poza
Ši poza, nors ir su gana giliu įsiskverbimu, laikoma idealia stimuliuojant G tašką. Galite naudoti tiek klasikinį šuniuko stilių – šiek tiek švelnesnę jo versiją, kai vyras guli ant jūsų nugaros. Jis, taip pat, gali truputį pakelti savo partnerės klubus, kad spaudimas G taške būtų didesnis.
Moteris viršuje
Šioje pozoje galite ne tik kontroliuoti įsiskverbimo gylį, bet ir „prisitaikyti“ taip, kad paskatintumėte dar intensyvesnę klitorio ir G taško stimuliaciją.
Neįtikėtina kelionė pirmyn ir atgal
2008 m. Italų tyrinėtojas Emmanuelis Giannini medicinos žurnale paskelbė straipsnį, kuriame buvo atsakyta į klausimą, kodėl vienoms moterims G taškas teikia didelį malonumą, o kitų – atžvilgiu lieka visiškai šalti ir abejingi. Giannini skenavo 9 moteris, kurios teigė, kad patiria makšties orgazmus, ir 11, kurios mėgaudavosi tik klitorio orgazmais. Tyrimo metu jis nustatė, kad moterų, patiriančių makšties orgazmus, sienelė tarp šlaplės ir makšties yra storesnė nei tų, kurios patiria tik klitorinį pasitenkinimą. Taigi G taškas yra jautrus arba ne. „Pirmą kartą galima greitai, paprastai ir nebrangiai nustatyti, ar moteris turi G tašką, ar ne“, – sakė Giannini.
Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?
Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!
Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!
Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!
Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje
Jus mylintis Opiumas