Oralinio sekso technikos, kurios išves jį iš proto

Oralinio sekso technika

Oralinio sekso technika, kuri išves jį iš proto. Jūs jau lovoje – karšti, kaip spragėsiai kine. Esate pasirengusi pamaloninti mylimąjį, bet nežinote kaip ir ko būtent jis nori? Tam mes paruošėme keletą įdomių technikų, kurios sujaudins abu ir padės paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Taigi, važiuojam! Pamokos pradedamos!

Oralinio sekso technika Slow down (lėtai)

Pradedant oralinį seksą, skubėti reikia mažiausiai. Patį gardžiausią desertą vertėtų palikti vėlesniam laikui. Pradėti minetą reikia bučiniais į kaklą, krūtinę, lėtai leistis žemyn, glostyti, bučiuoti, lengvai kąstelint į įvairias kūno vietas, esančias pakeliui į jūsų išsiilgtą tikslą.

Oralinio sekso technika vyno kamštis

Iš pradžių gali atrodyti, kad tai kažkokia ypatingai gudri technika. Ir apskritai, kažkoks kamščiatraukio ir vyno butelio žaidimas? Tiesą sakant, viskas yra labai paprasta ir tobulo rezultato ilgai laukti neteks.

Apkabinkite penio galvutę burna tarsi čiulptumėte ledinuką ir burnoje sukurkite vakuumo efektą. Tuo pačiu metu, tvirtais delnais, slyskite peniu žemyn, vis sukeisdama rankas. Su ketvirtuoju delno judesiu, truputį atsiloškite atgal, išleisdama įkaitą į laisvę. Šitie veiksmai išprovokuos garsą, primenantį iššaunantį vyno kamštį. Kartokite šiuos veiksmus tiek kartų, kiek abu geisite. Svarbu, kad slystant rankomis būtų pakankamai lubrikanto, skirto būtent oraliniam seksui, priešingu atveju jūsų veiksmai vyrui gali sukelti ne pačius geriausius pojūčius. Kiekvienai moteriai naudinga žinoti apie tokias oralinio sekso subtilybes.

Oralinio sekso technika šilko verpetas

Apžiokite varpos galvutę ir vedžiokite liežuviu aplink ją. Tuo pačiu metu reikia darniai dirbti abiem rankomis: viena ranka eina iš viršaus į apačią, o kita veržiasi paskui ją. Judėkite ne paprastai, aukštyn ir žemyn, bet įsivaizduokite, kad lipate virve. Nesustabdykite rankų ir liežuvio judesių nė sekundei! Tuo pačiu metu patartina atlikti vertikalius galvos judesius. Vyrui turėtų atrodyti, kad turite šimtą rankų, kurios traukia jį į šiltą, viliojantį sūkurį.

Esminis šio metodo dalykas yra judesių sinchronizavimas ir padidinta dėmesio koncentracija, nes būtent proceso desinchronizavimas gali paprasčiausiai atitraukti vyro dėmesį. Taigi moteriai čia svarbu susikaupimas.

Oralinio sekso technika švelnus vėjas

Jo erogeninių zonų nervų galūnės gali būti pažadintos nepaprastai paprastu būdu, dėka kurio vyras drebės iš malonumo. Ši technika leis jūsų mylimam žmogui pajusti besikeičiančią vėjelio vėsą ir kvėpavimo šilumą. Galite atlikti šią techniką, kai varpa yra erekcijos būsenoje.

Vėjelio technika ypatingai sustiprina vyro orgazmą. Švelniai pūstelkit į varpą, kapšelį, ir kitas erogenines zonas. Sudrėkusi oda nuo liežuvio kelionių ir dar vėjelis. Toks nuostabus kontrastas vyrą sujaudins iki kaulų čiulpų. Beje, jeigu susigundėte palepinti vyrą šiuo būdu, kartais pūskite vėsų vėjelį, o kartais – karštą. Toks kontrastas dar labiau jį įkaitins. Kad sustiprintumėte pojūčius,  patepkite erogenines zonas specialiu, šildančiu arba vėsinančiu geliu, skirtu oralinėms glamonėms. Tinkamos priemonės pateiktos teksto pabaigoje. Nedarykite to per ilgai, kad naujumo jausmas išliktų ir jis jį suvoktų tai kaip dovaną.

Moterys neturėtų vengti vyrui dovanoti oralinių glamonių

Daugelis moterų priešinasi oraliniam vyro patenkinimui, nes tai lydi tam tikros, dažnai nepagrįstos, baimės ir abejonės. Labiausiai jas atbaido lytinių organų higienos klausimas. Nors britų mokslininkai įrodė, kad lyties organai yra švaresni už mūsų burnas. Vis dėlto geriausia, pirmuoju žingsniu, prieš oralinį seksą nusimaudyti po dušu (žinoma, nebent saldus reiškinys įvyko staiga ir netikėtai). Ir atminkite, kad visada galite naudoti sekso žaislus, kurie ypatingai stimuliuoja ir užtikrintai kelia į pasitenkinimo viršūnes.

Patikėkite, įvaldžius oralinio sekso meną, jūsų gyvenimas tikrai pasikeis į gerąją pusę. Taigi sėkmės atliekant šią maloniai sunkią užduotį!

Oralinio sekso technikos


Atrinkome keletą priemonių, kurios dar labiau sustiprins šias saldžias glamones.

Vėsinantis lūpų balzamas oraliniam seksui

Lūpų balzamas oraliniam seksui

Šildantis, košerinis masažinis lubrikantas

Šildantis oralinis lubrikantas

Vanilinis vandens pagrindo oralinis lubrikantas

Vanilinis oralinis lubrikantas


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas

WordPress PopUp Plugin