Vyrai ir erotinės prekės

Vyrai ir erotinės prekės visada buvo kiek kontroversiška tema. Kiekvienas individas turi savo požiūrį į intymų gyvenimą, todėl požiūris į intymius žaisliukus varijuoja ir vyrų tarpe, o jie dažnai turi kategorišką nuomonę intymiais klausimais. Dažnas vyras erotinius produktus dovanoja savo moterims kaip staigmeną, kiti mėgsta turėti intymių žaislų užsiėmimams su savimi, o tretiems tai dar vis yra tabu. „Opiumas“ – aistros ir romantikos pasaulis, įsikūrė tam, kad laužytume standartus ir abejoms lytims padėtume geriau suvokti kokybiško sekso svarbą.

Erotinės prekės Lietuvoje vyrams

Statistiškai, erotinės prekės Lietuvoje vyrams parduodamos rečiau nei moterims. Tai gali reikšti, kad šalies vyrai sąmoningai dar vis stigmatizuoja naujoves lovoje, ar mano, kad atsiradęs žaisliukas gali reikšti, kad partnerei labiau patinka žaislas nei vyro penis. Tačiau, ši tendencija tebegalioja tik heteroseksualių vyrų tarpe, o homoseksualūs vyrai mūsų šalyje, kaip ir visame pasaulyje, pasisako už sekso žaislų naudojimą.

Stiprioji lytis ir sekso prekės

„Opiumas“ siekia, kad stiprioji lytis ir sekso prekės pagaliau taptų suderinamomis temomis. Juk kiekvienas vyras nori šalia savęs turėti laimingą partnerį/ę, todėl siūlome skrupulingai atsirinkti sau tinkamas prekes ir nudžiuginti save fantastiškais malonumais lovoje. Toks vyrų nepasitikėjimas sekso žaislais gali būti susiformavęs ir dėl įsisenėjusių įsitikinimų, kad intymios prekės apsiriboja tik klasikiniais dirbtiniais falais ir grandinėmis, tačiau, realybė yra visai kitokia. „Opiumas“ pasiūloje gausu subtilių produktų, tokių kaip afrodiziakai, seksualūs rūbai, viso kūno pėdkelnės, latekso aksesuarai,a analiniai stimuliatoriai ir t.t.

Vyrai ir erotinės prekės

Vyrai ir erotinės prekės šiais laikais yra net labai suderinamos temos, o jei patiems vyrams stinga drąsos išsirinkti dovaną, rekomenduojame tai padaryti jų drąsiems partneriams ar partnerėms ir rasti kūrybingą būdą dovaną įteikti ir ja pasimėgauti. Subtiliai, diskretiškai įpakuota siunta tikrai neatkreips kaimynų dėmesio, o jos viduje gudriai parinkta staigmena lytinį gyvenimą pakels į dar neregėtas aukštumas, todėl nedvejokite, skirkite laiko apžiūrai ir mėgaukitės nesuvaidinta aistra ir atsigavusia meile gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

twelve + two =

WordPress PopUp Plugin