Virtualus seksas

Virtualus seksas

Virtualus seksas telefonu yra įdomus ir jaudinantis dalykas. Tai gali būti puiki karštos sueities įžanga. Tačiau norint, kad viskas vyktų sklandžiai, svarbu laikytis kelių paprastų taisyklių.

Kartais dailiosios lyties atstovėms kyla noras sujaudinti vyrą, sužadinti jam norą mylėtis, pakurstyti aistros ugnį, visiškai užimti jo mintis ir užvaldyti kūną. Bet ką daryti, jei jo nėra? Tokiu atveju galite išbandyti seksą telefonu. Jei vyras yra darbe ir per daug neskuba pamaloninti mylimosios savo buvimu, galite pabandyti jį suvilioti naudodamosi šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis. Kaip teisingai burkuoti, kokią intonaciją pasirinkti?

Balsas

Visų pirma – balsas. Jis turėtų būti toks pat, kaip reklamose ir filmuose, būtent:

 • Tylus
 • Subtilus
 • Aistringas
 • Žemas
 • Žadinantis geismą

Galite pradėti pokalbį klausdamos, kaip jam sekasi, ką jis veikia ir kada ketina savo artumu pagerbti mylimąją. Tada pradėkite aktyviai veikti, būdama arba savimi, neįpareigojančiame pokalbyje, arba išbandykite kitokį įvaizdį. Naujas vaidmuo padės susidoroti su drovumu ir neryžtingumu. Teikite pirmenybę naivios merginos ar seksualios gundytojos, kuri trokšta aistringo ir audringo sekso, įvaizdžiui. Vėliau pokalbio taktika turi būti parenkama atsižvelgiant į pasirinktą vaidmenį.

Virtualus seksas telefonu

Sujaudinant vyrą būtina pradėti nuo to, kuo vilkite. Jei teikiate pirmenybę naivios panelės įvaizdžiui, pasakykite vyrui, kad sėdite vilkėdama plonu, perregimu chalatu, pro kurį šviečia atviros intymios zonos kelnaitės, o kojos padabintos lengvomis kojinėmis su Kamasutra sekso pozomis. Leiskite savo fantazijai plėtotis. Aistringos kalės įvaizdžiui tiks prisegamomis kojinėmis aptemptos kojos, prabangus peniuaras, pabrėžiantis visą figūros žavesį, ir aukštakulniai. Apibūdinusi savo išvaizdą, pradėkite kalbėti apie susijaudinusį kūną, apie tai, kaip aistringai geidžiate glamonių. Jei vyras yra artimas, nesidrovėkit, tai yra raktas į sėkmę. Būtinai užsiminkite apie prinokusius spenelius ir drėgmę, tai tikrai jį įjungs.

Pokalbio scenarijus

Po išsamaus savo erotiško įvaizdžio aprašymo, pokalbį galite pratęsti taip:

 • Prisiminkite apie nuostabiausią seksą, kokį kada nors patyrėte.
 • Detaliai išdėstykite, kaip norėsite mylėtis, kai susitiksite.
 • Papasakokite, kaip ruošiatės stimuliuoti save ir jį, neslėpdama intymių detalių.
 • Paklauskite, ko geidžia vyras.
 • Atskleiskite savo drąsiausias erotines fantazijas.
 • Pasakykite, kaip jį glamonėsite ir bučiuosite.

Virtualus seksas telefonu turėtų vykti tik romantišku tonu. Sausas: „Ateisi, pabučiuosiu ir švelniai apkabinsiu“ – nesukels trokštamo efekto. Daugiau erotikos, aistros ir jaudinančių epitetų.

Gundančio pokalbio pavyzdys

Savo aistrą galite apibūdinti taip:

„Įsivaizduokite, gatvėje lyja, nepasiėmėte skėčio ir sušlapote, jums šalta. Atidarote duris ir glaudžiatės prie vyro, vilkinčio trumpą chalatą, karšto kūno. Jūsų kvėpavimas tampa greitas, aistra ir jo kvapas varo iš proto, nebekontroliuojate savęs ir pradedate plėšti kelnes, atsegti marškinius. Jis susijaudinęs, nori Jus paimti koridoriuje, vėliau einate į miegamąjį ant lovos, kur vyras su jumis daro ką nori “.

Išsakykite viską, ką sufleruoja fantazija, būkite atvira. Tam tikru momentu nutraukite pokalbį, pasakykite, kad esate nepaprastai susijaudinusi ir beprotiškai trokštate aistringų glamonių. Po tokio pokalbio vyras skubės į mylimosios glėbį, kad patenkintų abiejų aistrą.

Rekomendacijos paprastos, todėl suvilioti vyrą nebus sunku. Svarbiausias dalykas – būti gundančiai, aistringai, švelniai ir meiliai. Tačiau piktnaudžiauti erotiniais skambučiais nereikėtų, kitaip seksas telefonu praras pikantiškumą ir taps įprastu. Telefoninis seksas turėtų būti retas malonumas, kad netaptų pažįstamas ir nuobodus. Galite sugalvoti pačių įvairiausių seksualaus sugundymo temų bei įvaizdžių. Ir jei numatytame plane aprašyti dalykai tikrai bus ant kūno, proceso poveikis bus dar ryškesnis.

Kad palengvintumėme suviliotojos dalią, atrinkome keletą atributų, kurie veikia užtikrintai.


Atviros kelnaitės

 

Atviros kelnaitės seksui

Kojinės su Kamasutra pozomis

 kojinės seksui


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas