Kaip pabaigti kartu: sinchronizuokimės su partneriu

Kaip pabaigti kartu

Kaip pabaigti kartu? Remiantis mokslu, statistiniais duomenimis ir kitais stebėjimais, vyrai bei moterys turi gana skirtingus seksualinius pojūčius. Nors visi žmonės yra unikalūs, kai kurie apibendrinti modeliai gali skambėti taip: daugumai moterų seksas užtrunka ilgiau nei daugumai vyrų. Tai taikoma visiems etapams, pradedant pasiruošimu ir apšilimu, baigiant pačiu intymiu aktu. Ką daryti, jei norite kartu pasiekti finišą? Štai keletas patarimų, kurie gali padėti.

Konteksto nusistatymas

Moterys jautriau reaguoja į seksualinį kontekstą, nors apskritai tai nė vienai pusei nepakenks. Kas yra seksualinis kontekstas? Tai yra vidinė emocinė būsena ir išorinės aplinkybės. Kitaip tariant, turite būti ramūs, be streso ir atsipalaidavę tiek galvoje, tiek išorėje. Jei mintys yra užkimštos kasdienio gyvenimo, darbo, santykių problemomis – malonumui vietos nebus. Taip pat trukdys, jeigu aplinka bus kažkuo nemaloni, triukšminga ar atstumianti. Todėl pirmiausia atkreipiame dėmesį į ramią ir malonią atmosferą.

Šiltos kojinės

Taip taip, šiltos kojinės. Tyrimas, raginantis dėvėti kojines sekso metu skamba kaip pokštas, bet tai tikrai veikia. Faktas yra tas, kad laikant kojas šiltai, išsiplečia kraujagyslės ir pagerėja kraujotaka. Rezultatas: greitesnis ir stipresnis orgazmas. Bet tai ne tik sausa fiziologija. Grįžtant prie seksualinių pojūčių skirtumo, vyrai labiau orientuojasi į fizinę stimuliaciją, o moterų orgazmas labiau susijęs su emociniu pasitenkinimu. Taigi visai naudinga  apmuturiuoti  galūnes, kad nešaltų.

Daugiau laiko preliudijai

Kaip pabaigti kartu? Skirkite daugiau laiko preliudijai. Abipusis orgazmas priklauso ne tiek nuo frikcijų skaičiaus, kiek nuo to, kokio lygio susijaudinimas buvo pasiektas prieš sueitį. Žinoma, visi esame labai skirtingi, kai kuriems užtenka 5 minučių išankstinio žaidimo, tačiau vidutiniškai tam reikia  maždaug  apie 15–20 minučių.

Nereikia stovėti su laikmačiu ir skaičiuoti minučių, galite tiesiog sutelkti dėmesį į grįžtamąjį ryšį, atsipalaiduoti ir niekur neskubėti. Beje, iš karto nepradėkite glamonėti lytinių organų, tai turėtų būti rezervuota stipraus susijaudinimo  būsenai. Geriau išsamiai tyrinėti vienas kitą, atrandant naujas vietas, kuriose gali slėptis erogeninės zonos: pakaušis, dilbis, pėda – ir kas galėjo pagalvoti!

Daugiau 

Nepriklausomai nuo sekso rūšies, su įsiskverbimu ar be jo, su peniu, sekso žaislais, liežuviu ar pirštais – papildomas tepimas visada pagerins situaciją. Pirma, savos lubrikacijos gali nepakakti ar nebūti dėl daugelio priežasčių. Preliudinio žaidimo pradžioje, tam tikromis mėnesinių ciklo dienomis, dėl streso, amžiaus ir kitų skirtingų dalykų. Taip pat yra svarbus dalykas kaip nesuderinamumas, būdingas daugumai moterų. Šis žodis reiškia: kai nėra ypatingo ryšio tarp subjektyvaus susijaudinimo ir jo fizinio pasireiškimo. Pavyzdžiui, moteris gali būti labai susijaudinusi ir visiškai pasirengusi tęsti – tačiau sausa. Ir tai taip pat normalu. Antra, net jei vyksta natūrali lubrikacija, ji gali būti nepakankama: sekso metu atrodo, kad viskas yra daugiau ar mažiau gerai, o tada mikrotraumos ir kitos bėdos. Todėl lubrikantai turi būti paruošti!

Klitoris geriausias draugas

Kaip pabaigti kartu? Klitoris yra geriausias draugas. Tiksliau –  jo galvutė. Klitoris nusiteses giliai, viduje, todėl visi orgazmai yra techniškai klitoriniai, tačiau tik nedaugelis moterų vien nuo vidinės stimuliacijos patiria orgazmą. Remiantis skirtingais tyrimais, geriausiu atveju kalbame tik apie ketvirtadalį moterų. Likusi dalis – tai yra apie 75% – finišą pasiekia tik nuo klitorio galvutės jaudrinimo. Norint, galima ištreniruoti vidinį jautrumą makšties kamuoliukų pagalba. Žinoma, neužteks vienos dienos treniruočių. Tam prireiks bent dviejų savaičių. Taigi norėdami pasiekti bendrą finalą, sutelkiame dėmesį į vienintelę žmogaus erogeninę zoną, atsakingą už orgazmo patyrimą.

Šiek tiek opiumo

Intymios kosmetikos pramonė pažengė toli į priekį ir padės jums lengviau patirti orgazmus. Čia viskas nepaprastai paprasta: vulvą tepame stimuliatoriais, o varpą – erekciją pailginančiomis priemonėmis. Pirmieji padidins jautrumą ir kraujotaką, todėl orgazmas bus greitesnis ir galingesnis. Pastarasis, priešingai – šiek tiek slopins pojūčius, atidėdamas proceso pabaigą.

Sekso žaislai

Ir galiausiai sekso žaislai. Kai bandžiau parašyti bent vieną tekstą neminėdama sekso žaisliukų – tai nepavyko. Ką padarysi, jie iš tikrųjų daro gyvenimą malonesnį ir įdomesnį. Čia pirmiausia verta atkreipti dėmesį į kompaktiškus klitorio vibratorius, kuriuos bus patogu integruoti į lytinį aktą. Vibracija nervų galūnėles pasiekia daug giliau, greičiau  ir stipriau, nei pirštai. Rezultatas akivaizdus. Kita nuostabi idėja būtų porų žaislai, naudojami tiesiogiai kartu su  įsiskverbimu. Pavyzdžiui, porų vibratorius Gpop², kuris vienu metu masažuoja ir stimuliuoja išangę, klitorį, lytines lūpas.

Porų vibratorius

porų vibratorius pabaigti kartu

 

Spalvą keičiantys makšties kamuoliukai

Makšties kamuoliukai pabaigti kartu

Stimuliuojantis gelis klitoriui 

balzamas klitoriui pabaigti kartu

Ejakuliaciją nutolinantis purškiklis

ejakuliaciją nutolinantis purškiklis pabaigti kartu

Klitorio ir G taško vibratorius

porų vibratorius pabaigti kartu

Sekite mus Facebook paskyroje