Seksas automobilyje

Karštas seksas automobilyje

Seksas automobilyje yra toks jaudinantis! “Nagi, brangusis!… Užvesk jį!… Būk mano neklaužada berniuku!… Padaryk mane!…” – aistringai šnibždėjo moteris, jausdama vyro prisilietimus.

Dar visai neseniai seksas automobilyje priklausė ekstremaliai sekso formai. Tačiau pastaraisiais metais ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus aistruoliai jau išbandė šį sekso tipą ir tai jau toli gražu nebe egzotika. Dėl įvairių priežasčių daugeliui seksas automobilyje išlieka vienintelė vieta aistringiems pasimylėjimams.

Erotiški kūno judesiai

Senovės Graikijoje buvo laikoma aukščiausiu pasitenkinimo lygiu atsiduoti mylimiesiems šviežiai suartoje žemėje. Bet dabar laikai jau kiti, ir žmones labiau jaudina seksas automobilyje – romantika! Įsivaizduokite: gaivus ežero ar jūros kvapas, prislopinta muzika, nesibaigiančios dangaus platybės, nusėtos ryškiomis žvaigždėmis, erotiški kūno judesiai!

Statistika:

Jungtinėse Valstijose kas antras lytinis aktas įvyksta automobilyje.

Prancūzijoje kas trečias nekaltybės praradimas įvyksta automobilyje.

Anglijoje kas ketvirtas biuro vakarėlis baigiasi seksu automobilyje.

Brazilijoje pastatyta speciali vieta, kad bet kas galėtų priparkuoti savo automobilį ir mėgautis artumu be nereikalingų ekscesų. Tokio sekso paslaugų bazė atidaryta Fortalezos mieste. Bazės plotas 950 kvadratinių metrų, padalytas į 20 mašinų vietų. Vienos vietos kaina yra 2 USD per valandą. Kiekvieną vakarą aikštelėje lankosi apie 10 automobilių.

Lietuvoje žmonės mylėdavosi ant stogų, liftuose, studentų bendrabučiuose ar koridoriuose. Mūsų tėčiai ir mamos manė, kad važiuojamoji kelio dalis kelia didžiausią intymaus gyvenimo džiaugsmą. Deja, tos dienos jau praėjo. Dabar meile užsiimama romantiškesnėse vietose. Pavyzdžiui, automobilio viduje. Ir ką? Puikus pasirinkimas!

Erotinis nuotykis, kuris gali užvesti bet kurį

Aistros persmelktos lubos ir priekinis stiklas, apatiniai drabužiai ant odinių sėdynių, aprasoję langai – toks erotinis nuotykis, kuris gali užvesti bet kurį. Galų gale, kaip sako ekspertai: seksas automobilyje sujungia futbolą, medžioklę ir žvejybą – tas pats jaudulys, tas pats azartas ir tos pačios aistros. Tai beprotiškas ekspromtas, padedantis įkūnyti visas seksualines ir romantines fantazijas.

Paįvairina seksualinį gyvenimą

Iš tiesų, pasak psichologų, žmonės automobilyje mylisi dėl naujų pojūčių. Naujos pozos, nestandartinės situacijos, neįtikėtinų fantazijų įsikūnijimas – visa tai seksą automobilyje paverčia spalvingu šiuolaikinio gyvenimo reiškiniu. Bet, žinoma, yra ir kasdieniškų priežasčių, kodėl žmonės naudoja automobilius intymiems santykiams – tai laisvų kvadratinių metrų trūkumas (pavyzdžiui, bute vis dar gyvena tėvai, sesuo ar… žmona) arba pinigų trūkumas viešbučio kambario nuomai.

Dauguma damų suraukia nosytę

Žinoma, dauguma damų, išgirdusios, kad seksas automobilyje siūlomas, kaip „normalaus“ pasimatymo alternatyva, suraukia nosytę ir pradeda kažką kalbėti apie padorumą, antisanitarines sąlygas ir nepatogumus. Tačiau moterys, bent kartą tai išbandžiusios, pačios pradeda provokuoti vyrus  pikantiškiems  eksperimentams, pamiršdamos visus nepatogumus.

Pagrindinis tokio sekso trūkumas yra ribota erdvė

Mikroautobusas ar džipas yra geriausios transporto rūšys meilės avantiūroms. Saugu, patogu ir komfortiška.

Amerikietiški automobiliai laikomi pačiais patogiausiais seksui, nes jie ilgi ir platūs. Kabrioletai lieka antroje vietoje ekstremalaus sekso mėgėjų sąraše. Toliau – universalai, tokie kaip GAZ-31022 ar Opel Omega. Šie automobiliai mylimi dėl to, kad sėdynes galima išplėsti ir lengvai transformuoti į meilės guolius. Arba galima išskleisti keleivio sėdynę ir, jei turite seksui abejingą vairuotoją, paprašykite kalvota vietove lėkti 120 km / h greičiu – neapsakomas jausmas tiesiog prilygsta nirvanai!

Aistringai mylėtis galima ir Zaporožec automobilyje

Tačiau nereikia pulti į neviltį, jei neturite prašmatnaus, komfortiško ir didelio automobilio. Jei tikrai norėsite, patį aistringiausią gyvenime seksą galite patirti net ir Zaporožec automobilyje, ar ant jo stogo, tačiau ši galimybė tinka tiems, kurie mėgsta ekstremalų ir apsunkintą  lytinį aktą. Čia reikalingi akrobatiniai įgūdžiai ir seksualinė patirtis, blogiausiu atveju jums garantuojamos traumos ir mėlynės.

Seksas automobilyje yra nuostabus nuotykis! Tad sėkmės atliekant šią maloniai ekstremalią užduotį!

Paruošėme Jums keletą sekso pozų skirtingų dydžių automobiliams:

Mažalitražis

Seksas automobilyje

Džipas

 džipas

Kabrioletas

 kabrioletas

Sportinis automobilis

sportinis

Universalas

 seksas automobilyje


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas