Kaip imituoti kraują vestuvių naktį?

nekaltybė

Nekaltybė. Kiekvienas vyras svajoja būti pirmas, vienintelis ir nepakartojamas savo nuotakai. Ir nors šiuolaikinis gyvenimas įnešė korekcijų į apeigas, vis dėlto senieji įsitikinimai apie nekaltą nuotaką ima viršų. Ir todėl moterims kyla natūralus klausimas, kaip vestuvių naktį imituoti kraują. Iš karto įspėjame, kad mūsų straipsnis yra informatyvaus, o ne rekomendacinio pobūdžio, taip nesame šalininkai pradėti šeimos gyvenimą nuo apgaulės. Pakalbėkime apie senas tradicijas ir šiuolaikinius būdus gražinti, o ne suklastoti nekaltybę.

Naujiena nuotakoms: kraujas visai nėra nekaltybės įrodymas

Net jei iš tikrųjų esate nekalta mergaitė, tik trečdalis moterų per pirmą lytinį aktą patiria kraują ir skausmą. Todėl, jeigu jaunikis nepamato kraujo ant patalų, turite padėti jam pagerinti išsilavinimą ir informuoti apie mokslinius faktus.

Antroji netikėta staigmena

Mergystės plėvė (nekaltybė) gali likti nepažeista, net jeigu ji jau turėjo keletą partnerių. Vyras gali manyti, kad jo nuotaka yra nekalta, tačiau tai toli gražu netiesa. Tiesiog kai kurios moterys turi labai elastingą mergystės plėvę, kuri išsitempia lytinio akto metu, o vėliau grįžta į anatominę būseną. Todėl nepaliesta mergystės plėvė arba nekaltybė dar nieko nereiškia.

Yra mergaičių, kurių brendimas nebuvo normalus. Tada mergystės plėvė gali būti neišsivysčiusi, o kraujas ant vestuvių nakties patalų nepasirodys, net jei tai yra jos pirmasis seksualinis partneris.

Galiausiai mergaitė kūdikystėje ar paauglystėje galėjo patirti traumą, kuri pakenkė mergystės plėvelei, tokiu atveju kraujo taip pat nebus. Tai nereiškia, kad ji jau turėjo seksualinį gyvenimą, ir įrodyti jaunikiui tiesą įmanoma tik besąlygiškai pasitikint. Tuomet vestuvių naktį kraujo imituoti nereikės.

Kaip viduramžiais buvo imituojama nekaltybė

Laikai buvo, kaip reta, atšiaurūs. Dėl skaistybės plėvės neturėjimo, nuotaką užmėtydavo akmenimis, sudegindavo ant laužo arba tiesiog atšaukdavo santuoką, pažeminant mergaitę visoje apylinkėje. Todėl, norint suklastoti nekaltybę, reikėjo griebtis įvairių gudrybių. Naudojo pačius įvairiausius metodus:

  • Nepastebimai sužalodavo pirštą ir krauju ištepdavo patalynę
  • Į makštį buvo kišama galvijų kraujyje išmirkyta kempinė
  • Į makštį buvo kišama žuvies pūslė su krauju viduje
  • Kartais naudodavo kepenų gabalėlį su krauju

Pirmąją vestuvių naktį planuodavo tuo metu, kai baigdavosi ar prasidėjo menstruacijos.
Visi šie laukiniai būdai, be abejo, grėsė infekcijomis, nes neapsaugoto lytinio akto metu makštis yra ypač imli ligų sukėlėjams. Ir vis dėlto merginos pirmenybę teikė įsivaizduojamam sąžiningumui, o ne bauginančiai vyro bausmei ar minios pasmerkimui. Todėl kraujo imitavimo paslaptys buvo perduodamos iš kartos į kartą.

Tailando moterys naudojasi senoviniais metodais iki šių dienų

Civilizacija jau seniai pažengė į priekį, ir vis dėlto tarp laisvo elgesio Tailando moterų populiaru naudoti makšties kamuoliukus, užpildytus balandžių krauju. Tai visiškai suprantama, o motyvai čia yra ne moraliniai, o grynai merkantiliški: dėl to pakyla kaina ir prostitutė kainuoja 3–4 kartus brangiau.

Kaip atkurti nekaltybę

Mergystės plėvė, dar žinoma kaip nekaltybė, paprastai atstatoma patyrusio chirurgo rankomis. Tai užtrunka ne ilgiau kaip pusvalandį. Tam naudojami savaime tirpstantys siūlai, o moteriai net nereikia antrą kartą atvykti į kliniką išimti siūlų. Operacijos vykdomos aukštu profesiniu lygiu. Net jei jūsų sužadėtinis bus patyręs plastikos chirurgas, jis negalės atskirti rekonstruotos mergystės plėvės ir nepažeistos.

Šiandien praktikuojama daugiau nei 250 mergystės plėvės atkūrimo metodų. Jei nuotaka nusprendžia atlikti tokį nepaprastą žingsnį, technika parenkama individualiai. Bet, pakartojame, nebūtinai pirmąją vestuvių naktį kraujuosite. Todėl geriausias būdas įtikti jaunikiui, yra nuoširdi meilė, supratimas ir pasitikėjimas. Tada nereikės imituoti nekaltybės.


Apie pirmąją Napoleono vestuvių naktį

Tai įvyko jų vestuvių naktį
Napoleonas vedė 28 metų Josephine, kuri iš tikrųjų buvo 4 metais vyresnė. Napoleonas prie savo amžiaus pridėjo 2 metus, kad amžiaus skirtumas tarp jų nebūtų toks akivaizdus. Jų vestuvių naktį įvyko nedidelis incidentas. Kai pora pradėjo pernelyg audringai mylėtis, mylimas jaunos žmonos šuo įšoko į lovą ir įkando Napoleonui koją. Jam tikriausiai pasirodė, kad kažkas užpuolė jo mylimą šeimininkę :D.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas

nekaltybė