Kaip išsirinkti vibratorių?

Kaip išsirinkti vibratorių

Kaip išsirinkti vibratorių? Tinkamai pasirinktas vibratorius padidina jautrumą ir padeda geriau suvokti savo kūną. Todėl niekada nevėlu įsigyti šį naudingą sekso žaisliuką.

Kaip pasirinkti vibratorių, į kokius parametrus atkreipti dėmesį?

XXI amžiuje su masturbacija ir jos aptarimu susiję tabu, pagaliau silpsta. Ir tai puiku! Daugelyje senovinių knygų sakoma, kad masturbacija yra būdas pažinti savo prigimtį per savo troškimus. O šiuolaikiniai tyrimai tik patvirtina šį neginčijamą faktą.

Savęs pažinimas ir meilė sau yra neatskiriamos sąvokos. Todėl vibratorius nėra apie gėdą ar malonumus. Tai jūsų burtų lazdelė, skirta prasiskinti kelią į save. Didelė daugelio moterų klaida yra gėdytis galimybės turėti ryšį su savo moteriška prigimtimi.

Patikėkite, jūs turite visas teises suteikti sau malonumą ir mėgautis savo kūnu. Taip pat būtina treniruoti kiekvieną kūno dalį, todėl reguliarus masturbavimas yra jūsų seksualinės energijos išlaisvinimas ir raumenų jautrumo padidinimas.

Yra labai daug sekso žaislų, skirtų seksualumui studijuoti, tačiau naudingiausia priemonė tyrinėti save yra vibratorius. Jei jums drovu skaitant žodį vibratorius, tuomet, dabar pat meskite į šalį visus įsivaizduojamus šios temos draudimus ir pradėkite savęs pažinimo kelią.

Pirmas klausimas, su kuriuo gali susidurti, yra tai, kaip išsirinkti vibratorių sau, brangiausiai mylimajai. Mes gauname vyrą su jau paruoštu „įrankiu“ ir gana sunku būtų pakoreguoti parametrus, tačiau su vibratoriumi situacija yra kitokia. Viskas jūsų rankose, tikrąja to žodžio prasme.

Kaip išsirinkti vibratorių? Įsiklausykite į save!

Išsirinkti gerą vibratorių yra dalykas rimtas, kuriam reikia šiek tiek žinių apie save. Pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokia stimuliacija jums patinka.

Klasikiniai vibratoriai pradedančiosioms

Klasikiniai vibratoriai padidina galimybę patirti taip geidžiamą makšties orgazmą. Klitoriui ir makščiai stimuliuoti gali būti naudojami tokie klasikiniai vibratoriai, kaip vibratorius kiškutis. Mes nušauname du kiškius vienu metu, kaip sako liaudies išmintis. Tai bene geriausias variantas pradinei pažinčiai su vibro žaislais.

Beje, paprastai, tokie vibratoriai atrodo labai tikroviški, atkartojantys anatomines vyro formas. Tuo jie skiriasi nuo kitų, futuristinių formų. Paprasčiau tariant, makšties vibratorius yra dirbtinis falas, turintis vibracinę funkciją, kuris geriausiai naudoti įsiskverbimui.

Kaip išsirinkti vibratorių? Klitorio vibratoriai praktiškoms moterims

Dėl išorinės klitorio padėties, šios zonos masturbacija yra labai patogi, todėl jai stimuliuoti galima naudoti beveik bet kokį vibratorių. Pakanka priliesti ką nors vibruojančio prie magiškos vietelės ir, triukas yra atliktas.

Bet jei norite, kad malonumas būtų ryškesnis, naudokite specialiai klitoriui skirtą vibratorių. Paprastai jie yra ergonomiškos formos ir yra mažo dydžio – gamintojai tokį vibratorių užmaskuoja po tušo, lūpų dažų formomis ar elektroninėmis programėlėmis, kad būtų patogu nešiotis rankinėje.

Klitorio vibratorius dažnai tvirtinamas prie kelnaičių, kad jį būtų galima naudoti laisvų rankų režimu. Tai naudinga ir lytinio akto metu, ir jei norite derinti malonumą su kita veikla – pavyzdžiui, pasivaikščiojimu.

Kelnaitės su vibracija dabar yra labai populiarios

Turite pripažinti, kad su tokiais apatiniais drabužiais bus ypač malonu atlikti namų ruošos darbus.

Kaip išsirinkti vibratorių? G taško vibratoriai jautriausiems orgazmams.

G taško vibratoriai skirti galingiausiems orgazmams. Kaip pasirinkti šios rūšies vibratorių? Sekso žaislai, skirti G taškui, skiriasi nuo likusių šiek tiek išlenktu galiuku. Tai būtent jis stimuliuoja G tašką. Beje, tai yra erogeniškiausia moters zona, todėl jei norite sužinoti, kaip patirti labai stiprų orgazmą, išbandykite būtent šį vibratorių.

Dvigubi vibratoriai patyrusioms

Iš esmės tai yra išangės ir makšties vibratoriai. Žinoma, toks žaislas skirtas patyrusioms moterims, todėl prieš naudojant šį sekso žaislą, verta pasipraktikuoti su klasikiniu, o tada pereiti į kitą lygį.

Kaip išsirinkti vibratorių? Negalima taupyti

Pigus sekso žaislas gali pakenkti jūsų kūnui, todėl taupyti čia tikrai netikslinga. Naudojamos medžiagos kokybė priklauso nuo kainos. Taip, geras vibratorius yra brangus, bet jūs atsimenate, kad tai yra indėlis į jūsų seksualinį vystymąsi. Be to, aukštos kokybės vibratorius tarnaus ne vienerius metus.

Medžiagos iš kurios pagaminti vibratoriai 

Jos gali būti skirtingos, todėl skirsis ir priežiūra.

Medicininis silikonas laikomas maloniausiu liesti ir hipoalerginiu. Iš tokios medžiagos pagaminti sekso žaislai bus minkšti, elastingi ir tarnaus ilgai. Vienas trūkumas: su tokiu vibratoriumi galima naudoti tik vandens pagrindo tepalus.

Tas pats pasakytina ir apie antrą pagal populiarumą dangą – lateksą. Latekso vibratorius taip pat yra patvarus ir malonus liesti, tačiau tam tikras procentas moterų gali patirti alergiją šiai medžiagai.

Trečia ir paprasčiausia vibratorių medžiaga yra plastikas. Toks žaislas atrodys mažiau futuristinis ir tuo pačiu mažiau malonus liesti. Tačiau rūpintis juo yra paprasčiau nei paprasta. Plastikinį vibratorių galima nuplauti muilu ir vandeniu, apdoroti verdančiu vandeniu ir netgi nuvalyti alkoholiu. Jam tinka absoliučiai bet kokie lubrikantai.

Kaip išsirinkti vibratorių? Kokį dydį turėčiau pasirinkti?

Jei dar tik pradedate susipažinti su vibratoriais, tuomet turėtumėte pasirinkti 3,5–4,5 cm skersmens ir, ne daugiau kaip 16–18 cm ilgio. Daug svarbesnis momentas, renkantis vibratorių, yra jo užpildymas, tiksliau sakant, vibracijos režimai. Toks sekso žaislas turi turėti vibracijos reguliavimą.

Bendras patarimas: pasirinkite didesnio galingumo vibratorių – jį visada galite sumažinti reguliuodami, tačiau silpnojo vibracijų nepakelsite, turėsite pirkti naują. Pirmiausia turite suprasti, kaip jūsų kūnas reaguoja į vibracijas, ir tik tada eksperimentuoti. Pirmasis vibratorius turėtų būti patogus ir praktiškas.

Žaislas turėtų patikti akiai

Vibratorius gali būti bet kokio dizaino. Viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Galite pasirinkti abstraktų variantą (nebūtina rinktis tokių, kurie atrodo, kaip tikra varpa), nes vibratorius nėra vyro pakaitalas. Labai svarbu, kad sekso žaislas būtų malonus akiai, tačiau tuo pačiu neatitruktų dėmesio nuo esminės paskirties. Jūs jį naudojate ne gėrėjimuisi.

Kaip išsirinkti vibratorių? Pirmiausia – kūnas

Taip, kūnas yra pagrindinis dalykas, todėl niekada nebūkite nusistačiusi prieš jį. Jei negerbiate savo kilmės, prarandate ryšį su tikrove, nes jūsų kūnas yra jūsų šventykla ir tai nuostabu.

Savęs ieškojimas yra ištisas mokslas, kurį galima be galo studijuoti, sugalvojant naujų ir įdomių būdų. Svarbiausia nesigėdyti savęs ir savo norų. Plėtojant savo seksualinį potencialą, atsivers nauji malonumo horizontai!


Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas