5 populiariausios analinio sekso pozos

Analinis seksas

Analinis seksas, kaip tema interpretuojama skirtingai – vieniems tai atrodo nepriimtina ir amoralu, o kiti yra linkę eksperimentuoti. Bet kokiu atveju, tai yra asmeninis kiekvieno reikalas, tačiau jei vis tiek nuspręsite ar jau nusprendėte, kad analinis seksas turi atsirasti intymiame meniu, reikėtų atsižvelgti į karšto sekso pozas, sukurtas specialiai atvirkštiniam įsiskverbimui. 

1. Analinis pradedantiesiems

Užimkite šaukštelio poziciją taip, kad keliai būtų prispausti beveik prie krūtinės. Jo apkabinimai ir glamonės padės atsipalaiduoti, ypač jei papildys kaklo ir ausies spenelių švelniais bučiniais. Tada paprašykite vyro pastimuliuoti jūsų klitorį pirštais. Galite panaudoti specialų  klitorio balzamą, kuris pagreitins susijaudinimą. Gerai sušilę ir pajutę aistrą, galėsite pereiti prie aktyvesnių veiksmų.

Analinis seksas

Pradėti verta nuo šaukštelio pozos

 

2.Analinis labiau patyrusiems

Atsigulkite ant pilvo pasidėdama pagalvę po dubeniu, kad būtų aukštesnis kampas ir patogus įsiskverbimas. Paprašykite vyro paglostyti kojas, pamasažuoti nugarą, paglamonėti sėdmenis, kol atsipalaiduosite, kad analinis seksas teiktų maksimalų pasitenkinimą. Tada pakvieskite jį pirštais patyrinėti jūsų išangės sritį, prieš tai nepamiršdami gausiai ją sutepti specialiu analinio sekso lubrikantu. Lubrikantas gali būti šildančio poveikio. Tai padeda greičiau atpalaiduoti išangės raumenis. Prakiškite ranką tarp šlaunų, kad galėtumėte savarankiškai stimuliuoti klitorį, kol vyras įsiskverbs į jus iš už nugaros. Tegul jis juda kuo lėčiau ir švelniau.

Analinis seksas

Jūs turite iš anksto pasiruošti aukštai analinio sekso pozai. Nepradėkite nuo jos savo treniruočių.

 

3. Analinis, kai yra laiko eksperimentams

Analinis seksas nėra ta sekso rūšis, kada greičiau yra geriau, tačiau tai nereiškia, kad jis negali būti aistringas. Pabandykite tai padaryti stovėdami. Pastatykite kėdę prie sienos, užkelkite ant jos pėdą, šiek tiek atitraukite atgal kitą koją. Ranka pasiremkite į sieną ir leiskite vyrui atsistoti jums už nugaros. Paprašykite jo lėtai į jus įeiti, žinoma, prieš tai panaudojus lubrikantą .

Pati tuo pat metu apkabinkite rankomis vyro klubus. Lengviau išlaikysite pusiausvyrą viena koja stovėdama ant žemės. Ši poza teiks didžiausią pasitenkinimą, jei vyras yra kiek aukštesnis už jus.

Kodėl tai subalansuota būtent Jums? Nugara glausdamasi prie vaikino krūtinės pajausite artimą kontaktą su mylimu žmogumi.

kai yra laiko eksperimentams

Šioje pozoje analinis seksas turėtų būti matuojamas 

 

4.Analinis drąsiausiems

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir pritraukite juos prie krūtinės. Dabar išskėskite šlaunis plačiai, tuo pačiu suimdama delnais pėdas. Partneris turi jus glamonėti visais įmanomais švelniausiais būdais, pirštais, varpa, liežuviu, glostyti ir masažuoti tarpvietę, makštį, išangę. Jei jaučiate, kad esate pasirengusi eiti toliau, pasakykite jam apie tai – po tokios preliudijos analinis seksas gali sukelti jums tiesiog kerintį orgazmą.

drąsiausiems

Atviros ir drąsios pozos analinis seksas prives jūsų partnerį iki ekstazės

 

5.Dvigubo pasitenkinimo analinis seksas 

Vyras guli ant nugaros, o jūs sėdite ant viršaus, atsukusi nugarą jam į veidą. Švelniai įkiškite jo varpą į užpakaliuką ir stimuliuokite makštį iš anksto paruoštu vibratoriumi.

Jau ne kartą rašėme, kad tiek analinis seksas, tiek ir vaginalinis – turi būti saugūs. Ar tuo pasirūpinti, ar ne, sprendžiate jūs. Lytinė sveikata visada turėtų būti jūsų svarbiausi prioritetai lovoje.

Dvigubo pasitenkinimo

Dvigubas įskverbimas suteiks jums nepamirštamą patirtį

 

Svaiginančiai malonių orgazmų!

Kviečiame sekti mus Facebook’e.