Ką dovanoti moteriai kovo 8 proga?

Ką padovanoti moteriai kovo 8 proga? Artėja pirmasis pavasario mėnuo, o kartu su juo, pastovus kaip pats pavasaris, vyriškas galvos skausmas – ką dovanoti brangiąjai? Įtikti mylimai dūšelei yra ir lengva, ir sunku vienu metu, jūs tai puikiai žinote. Jei kolegoms iš darbo visiškai įmanoma padovanoti standartinį tulpių/mimozos/šokolado rinkinį, mama apsidžiaugs net skambučiu, tai su antrąja puse šie numeriai neveiks. Ypač jei labai nori ją nustebinti ir pradžiuginti.

Brol, draugiškai, bet primygtinai rekomenduojame išrinkti dovaną Opiumo sekso prekių parduotuvėje – patikėkite, būtent tokia dovana ją nuoširdžiai nustebins. Taigi, skirkite kelias minutes savo laiko ir pažiūrėkite, ką čia turime.

Miela, nebrangi, jaudinanti

Taigi ką padovanoti moteriai kovo 8 proga? Pradėkime nuo mielų ir malonių dovanėlių. Pavyzdžiui, nuo masažinių žvakių, kurių parduotuvės asortimente yra skirtingų skonių ir kvapų. Šią dovaną galima pavadinti du viename, ar net trys viename. Spręskite patys – vakaras, už lango tamsa, miegamajame romantiškai mirga žvakės, ant stalo dvi putojančio vyno taurės su braškėmis. Visiška romantika. O vaškas palengva tirpsta, skleisdamas viliojantį aromatą ir virsdamas pačiu subtiliausiu masažo aliejumi, kurį panaudosite maloniam procesui. Erotiškumo laipsnį, žinoma, galėsite reguliuoti kartu.

Kvepalai

Visos moterys, be išimties, dievina kvepalus, dėl kurių grožio parduotuvės daro gerą biznį. O ką, jei savo moteriai padovanosite aromatą, kuris įjungs ne tik ją, bet ir jus? Taip taip, mes kalbame apie kvepalus su feromonais, savyje turinčius magiškų ingredientų, kurie priverčia širdis ir kūnus degti aistra. Paprašykite jos, kad šis aromatas užimtų garbingą vietą jūsų miegamajame ir, šiukštu, neperžengtų jo ribų, o jau tuomet jūsų pasitenkinimas vienas kitu taps dar ryškesniu.

Pasitikite savo seksualiniais įgūdžiais, bet vis tiek norite, kad moteris tirptų jūsų rankose iš malonumo? Tuomet klausimas ką padovanoti moteriai kovo 8 proga, kaip ir išspręstas. Dar reikia pridėti šiek tiek afrodiziakų ir kovo 8 vakarą prisiminsite ilgai! Vakaras, praturtintas afrodiziakais baigsis karštais pusryčiais lovoje!

Įvaizdis

Erotinis apatinis trikotažas – sunkioji artilerija. Pereiname prie dovanų rubrikos „karščiau”. Visų gražuolių spintose Must have – erotinis apatinis trikotažas. Taip, taip, žinome, kad ji gali skeptiškai pažiūrėti į jūsų skonį, gali nusivilti (neduok Dieve!), kad gali įsivaizduoti velniai žino ką. O galite gauti solidžių bonusų. Bet kokiu atveju pasinaudokite šia proga ir surizikuokite. Galų gale, rezultatą vertinti jums ir tik jums. O kad bus ką vertinti, tai tikrai. Juk moteris vilkinti atvirą erotišką apatinį trikotažą – transformuojasi. Ir štai vietoje kasdienio zuikučio, priešais jus rangosi fatališka pantera. Na, arba atvirkščiai, priklausomai nuo to, kaip gyvenime pasiskirstote vaidmenimis.

Sekso žaisliukai

Ar verta juos dovanoti nepasitarus? Ginčai šia tema vis dar vyksta įnirtingai ir nėra bendro sutarimo. Žinoma, tai drąsi dovana, kurią supras ne kiekviena moteris. Bet jei esate tikras, kad jūsų moteris šiuolaikinė, aistringa, atvira pokyčiams ir naujovėms – dovanokite. Tik patarimas: dovanokite ką nors funkcionalaus, tai, kas tikrai bus naudojama, naudinga. Pavyzdžiui, porų vibratorių arba naujausią, daugelio programų klitorio vibratorių Pulse Pure. Su kuriuo ji galės labai daug nuveikti malonumų srityje, beje, ir poroje.

Tiesą sakant, apie tai, ką padovanoti moteriai kovo 8 proga, galima kalbėti be galo ilgai, juolab kad mūsų sekso prekių parduotuvėje jų labai daug. Tikime, kad ši apžvalga tik paskatins jūsų vaizduotę – juk kas geriau nei jūs žino sielos draugės skonį, įpročius, pomėgius ir temperamentą? Pasirūpinkite dovana iš anksto, kad kovo 8-oji išliktų atmintyje ilgam.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje