Kodėl moteris nenori sekso?

Kodėl moteris nenori sekso

Kodėl moteris nenori sekso? Moterys, kurių hormonų lygis yra normalus, libido problemomis paprastai nesiskundžia. Todėl pirmiausia, jeigu nenorite sekso, turėtumėte įsitikinti, kad su jūsų sveikata viskas tvarkoje!

Apie seksą daug kalbama ir rašoma. Tačiau daugiausia apie tai, kaip padidinti libido, kaip neleisti užgesti kibirkščiai, kaip vėl įžiebti aistros liepsną, jei ji staiga, o siaubas, prigeso.

Tam paprastai rekomenduojama įsigyti kvapią žvakę, paruošti vakarienę su jūros gėrybėmis savo mylimam vyrui, nes jose yra afrodiziakų gausa. Ir tada suvilioti jį vilkint raudonais, nėriniuotais apatiniais drabužiais. Tikrai teigiama, kad visa tai padeda pačiai moteriai pradėti geisti artumo.

Tačiau visa tai yra abejotina kova su pasekmėmis. Moterims dingsta sekso troškimas ne veltui. Ir kartais pakanka vien tik suprasti jo dingimo priežastis, kad pagerėtų intymus gyvenimas.

Kodėl moteris nenori sekso? Stresas ir nuovargis

Statistinės moters kasdienybė yra tokia: ryte, išleidusi vaikus į darželius ir mokyklas, ji eina į darbą. Vakare – atgal. Kol aptaria naujienas su šeima ir išsprendžia visus dabartinius šeimos reikalus, ateina laikas miegoti. Be to ji dar ir sporto klubą aplankyti nori. Arba turi kokį kitą pomėgį, kad galėtų gyventi kokybišką, įdomų gyvenimą o ne tik stebėti, kaip jis praeina.

Todėl, kai moteris jau yra lovoje su mylimuoju, ji nori tik vieno – miego. Tokiam aktyviam gyvenimui išeikvojama daug energijos, susikaupia nuovargis, o seksui nebelieka jėgų. Čia reikia susidėlioti prioritetus, o planuojant intymius malonumus, atsisakyti bet kokios kitos veiklos.

Žinoma, esmė ne tame, kad reikia nustatyti tikslią datą ir laiką, apie tai pranešti savo vyrui ir mylėtis tik tam tikru laiku. Planuoti reiškia nepamiršti, kad be įprasto gyvenimo dar turi būti ir intymus. O norint juo mėgautis, reikia rasti laiko ir vietą. Tada nebus ir geismas prarastas.

Kodėl moteris nenori sekso? Naujas santykių etapas

Pirmame įsimylėjimo etape poroms lengva: jų kūnai galingai gamina oksitociną – meilės, malonumo ir meilės hormoną. Stabilų ir stiprų sekso troškimą šiuo laikotarpiu patikimai suteikia pati gamta. Po kurio laiko aistros nurimsta.

Kiekvienas žmogus individualus, tad ir terminai skirtingi, tačiau paprastai emocinės meilės ir dažno sekso laikotarpis baigiasi, kai pora pradeda gyventi kartu. Bet šiuo atveju noras mylėtis neišnyksta – jis tik šiek tiek sumažėja.

Per bendrą gyvenimą pora susikuria savo sąlyginį fiziologinį ritmą: sekso būna mažiau, tačiau jis yra kokybiškesnis. Ir tai visiškai normalu.

Kitas klausimas, kai vienu metu suveikia du veiksniai: dingsta geismas ir nesiklosto santykiai.

Kodėl moteris nenori sekso? Per daug sekso

Taip, net ir pačios temperamentingiausios moterys gali atsidurti tokioje situacijoje, kai jos patiria daugiau sekso nei reikia. Taip atsitinka, jei partneris yra aktyvesnis arba kiekvieno seksualiniai poreikiai skiriasi. Pavyzdžiui, jei jam intymumo reikia porą kartų per dieną ir ilgą laiką, o jai porą kartų per savaitę, maždaug 20 minučių, tada anksčiau ar vėliau moteris pavargs ir norės tik ramybės.

Kodėl moteris nenori sekso? Jis nebetenkina

Seksualinis apetitas gali būti nepatenkintas. Taip pat ir fiziologinis: pavyzdžiui, pavakarieniavote restorane. Maisto pasirinkimas įvairus ir didelis, tačiau visa tai kažkaip vienodai neskanu. Panašu, kad valgėte, bet nepajutote džiaugsmo.

Panašiai nutinka ir intymiuose santykiuose: partneris mylimas, seksas reguliarus, viskas atrodo lyg ir gerai. Bet nėra laiminga. Nes, pavyzdžiui, ji nori ilgos preliudijos, paglostymų ir glamonių, o jis kažkodėl mano, kad 10 minučių sekso sprintas yra geriausias būdas ją patenkinti.

Nesulaukusi malonumo, moteris nesąmoningai tampa nelaiminga ir įskaudinta. Jaudulys nedingsta, jis kaupiasi. Nepavykę bandymai paaiškinti, kas yra negerai, veda moterį prie išvados: geriau visai neturėti sekso, nei blogą.

Ne, moteris tokiu būdu nesiekia keršto. Paprasčiausiai, kas gali norėti nemalonaus ir nesuteikiančio palaimos seksualinio gyvenimo?

Kodėl moteris nenori sekso? Nenori mylėtis su konkrečiu partneriu

Dažnai būna, kad jeigu seksas su mylimu žmogumi neteikia palaimos, moteris susiranda meilužį su kuriuo patiria visas reikiamas emocijas. Kodėl jai reikia daugiau, kai ji ir taip turi gerą seksą? Greičiausiai ji laikinai visiškai atsiribos nuo intymių santykių su nuolatiniu partneriu.

Šis išduodantis vyras dažniausiai jaučiasi kaltas dėl išdavystės, tad stengiasi mylėti moterį su padidintu dėmesiu ir aistra, o patenkinta moteris tiesiog gyvena, džiaugiasi su nuolatiniu partneriu ir be sekso.

Raudonų stringų, žinoma, niekas nepakeis. Tačiau daug svarbiau būti dėmesingai sau ir santykiams su mylimu žmogumi: tada geismas neišblės, o seksas bus malonus.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas