Erotinis penio masažas

massage GIF
Erotinis penio masažas

Erotinis penio masažas. Kas tai?

Moterys, norite tapti deivėmis vyro akyse, norite suteikti mylimam nepamirštamą patirtį ir tapti geriausia meiluže jo gyvenime? Jeigu taip, jums tereikia  išmokti  atlikti erotinį penio masažą, suteikiantį tokius pojūčius, kokių jis niekada nepatyrė su jokia kita moterimi. Turbūt žinote, kad poros laimė 80% priklauso nuo seksualinių santykių ir jų įvairovės. Taigi, pirmyn!

Kaip masažuoti penį? Erotinis penio masažas gali būti įdomi sekso preliudija ar savarankiška seksualinė praktika. Pirmuoju atveju nereikia vyro privesti iki orgazmo, o antruoju – masažas turėtų baigtis orgazmu. Šis tekstas padės išmokti masažuoti varpą ir suteikti vyrui įspūdingos seksualinės patirties.

Erotinis penio masažas

 

Kaip atliekamas erotinis penio masažas

Daugelis moterų varpos masažą įsivaizduoja taip: ji paima varpą į rankas ir daro kažką tokio stebuklingo, kad vyras iškart pašėlsta ir baigia kaip geizeris. Tokia fantastiška istorija dažniau vyksta pornografinėse pasakose, nei realiame gyvenime. Suaugusiems vyrams, kad pamažu ir visiškai atsipalaiduotų bei pasiektų kulminaciją, reikia nuo 15 minučių iki pusantros valandos. Tam, kad visą šį laiką rankos sklandžiai slystų peniu, jums reikia tinkamo lubrikanto.

Erotinis penio masažas

Kokį pasirinkti lubrikantą

Pats paprasčiausias būdas yra naudoti aukštos kokybės masažo aliejų. Bekvapiai aliejai tinka visiems be išimties vyrams, aromatizuoti – ne visiems. Prieš tepdamos aliejų ant kūno, iš anksto paklauskite, ar aromatas jam malonus. Aromatizuoto aliejaus privalumas yra tas, kad kvapas įsimenamas ir vėliau kelia malonias asociacijas, susijusias su erotine atmosfera ir moterimi, atlikusia šią dievišką sekso preliudiją. Jei kiekvieną kartą naudosite tą patį aliejų, vyras susijaudins vien tik užuodęs jį.

Penio masažui nerekomenduojama naudoti vandens pagrindo lubrikanto, nes jis per greitai išdžiūsta. Silikoninis lubrikantas suteiks puikų slydimą, tačiau jis nesuderinamas su oraliniu seksu. Valgomieji intymūs aliejai ir lubrikantai yra geriausias pasirinkimas moterims, norinčioms pereiti nuo penio masažo prie mineto. Bene pats geriausias šiuo metu rinkoje siūlomas aliejus, skirtas penio ir viso kūno masažui, yra farmacinio lygio silikoninis lubrikantas Luxury Platinum, , kuris suteikia nepriekaištingą slydimą, turi subtilų ir malonų aromatą.

Jei po ranka neturite specialaus masažo aliejaus, kaip problemą išspręsti kitais būdais:

 • Naudokite rankų kremą ar kūno pienelį. Tiks ir įprastas vazelinas, tačiau jis turi trūkumą – gana intensyvų kvapą.
 • Kartu išsimaudykite. Kadangi penį masažuoti vandenyje nėra labai patogu, slydimui galite naudoti dušo žele arba skystą muilą. Idealus variantas yra intymiai higienai skirto muilo naudojimas, nes neutralus pH nesukelia varpos galvutės gleivinės išdžiūvimo.
 • Jei masažas derinamas su minetu, galite tepti seilėmis. Prie lovos verta iš anksto pasistatyti vandens stiklinę, nes atsigerti norėsis labai greitai. Seilės neužtikrina sklandaus slydimo, tačiau tai vis tiek yra geriau nei nieko. Arba galite įsigyti tobulą, seiles gaminančią priemonę, oralinio sekso purškiklį Mouthwatering Spray maksimaliam drėkinimui ir slydimui.

Kad procesas vyktų jaudinančiai ir įkvepiančiai, kai kurios moterys naudojasi stimuliuojančiomis priemonėmis, kad padidintų susijaudinimą. Kitos moterys teikia pirmenybę vizualiniams stimulams. Joms patinka, kai vyras vilki gundančius stringus ar dailias trumpikes. Kiekviena moteris sielos gilumoje žino, ką reikia daryti, norint susijaudinti.

Erotinis penio masažas

3 penio masažo būdai

Prieš atliekant penio masažą, reikia sutelkti dėmesį į jautriausias vyro erogenines zonas. Bučinių ir švelnių glostymo judesių pagalba galite nustatyti reikiamą seksualinės įtampos laipsnį, o po to pereiti prie svarbiausio  dalyko.

Į kurias kūno dalis reikia nukreipti preliudiją:

 • Ausis ir kaklą
 • Pažastis ir spenelius
 • Pilvą aplink bambą
 • Sėdmenis ir vidines šlaunis

Tai erogeninės sritys, kurios yra ant kiekvieno žmogaus kūno. Tačiau kiekvienas vyras turi savo ypatingas karštąsias sritis, kurias turėtumėte išsiaiškinti. Kiekvieną kartą atlikti preliudijos nebūtina, tačiau jei vyras yra pavargęs, įsitempęs ar nesijaučia komfortiškai, tai gali padėti jam atsipalaiduoti.

Preliudijai tinka:

 • Glostantys rankų judesiai per visą kūną
 • Aliejaus ar kremo įtrynimas į odą
 • Lengvi ir švelnūs minkymo bei spaudymo judesiai

Dažnai moterys, prieš atlikdamos penio masažą, pradeda daryti bendrą stiprinamąjį nugaros, rankų ir kojų raumenų masažą. Ši technika reikalauja laiko bei energijos ir jos nebūtina  atlikti kiekvieną kartą. Daugelis vyrų po tokio masažo pradeda snūduriuoti ir praranda erotinę nuotaiką. Universalus ir visada geras pasirinkimas – lengvas ir viliojantis glostymas, be giliųjų raumenų masažo. Kai vyro kūnas yra atsipalaidavęs, judesius galite sutelkti į vidines šlaunis ir iš ten, palengva, pereiti prie penio.

Vyrams labiausiai patinka šios erotinio masažo technikos

 • Tailandietiškas erotinis masažas. Technika atliekama visu kūnu, ne tik rankomis. Moteris nusirengia, gausiai sutepa savo linijas aliejumi arba lubrikantu ir slysta vyro kūnu, atkreipdama dėmesį į jautriausias sritis. Kai erekcija tampa nepakeliama, pradedamas glamonėti penis.
 • Krūtų masažą vyrai laiko labiausiai jaudinančiu. Kaip jomis atlikti masažą : gausiai ištepkite krūtinę lubrikantu arba masažiniu geliu ir įterpkite varpą tarp krūtų. Suspauskite jas rankomis iš abiejų pusių, kad penis būtų tvirtai apglėbtas ir atlikite seksualius judesius aukštyn – žemyn. Tai nesudėtinga atlikti jei krūtinės dydis didesnis nei B, tačiau moterims, turinčioms mažesnio dydžio krūtis, verta išbandyti kitas technikas. Bet kokio dydžio ir formos krūtys jaudina ir stimuliuoja erotinę atmosferą, jei masažo metu kartkartėmis priglaudžiate prie jų vyro penį. Net mažiausio dydžio krūtis turinčios damos gali varpos galvute liesti slidžius, kvapnius ir jaudinančius spenelius ar skruostus. Tai bus malonu tiek vyrui, tiek pačiai moteriai.
 • Rankų masažas. Nagai neturi būti ilgi ir aštrūs, o rankos – šaltos. Jei moteris preliudiniam kūno masažui skyrė bent 10–15 minučių, jos delnai jau būna sušilę iki reikiamos temperatūros.

Erotinis penio masažas

Rankomis gana tvirtai suimkite varpos pagrindą. Kadangi moterys neturi tokio organo, joms sunku įsivaizduoti, kokius jausmus patiria vyras. Norėdamos sužinoti, kas labiausiai patinka mylimajam, galite susitarti, kad jis informuotų apie savo pageidavimus ir pojūčius dejonėmis ar komplimentais. Be atgalinio ryšio orientuotis galima tik pagal erekcijos lygį, tačiau šis rodiklis nėra visiškai tikslus.

Erotinis penio masažas atliekamas rankomis

Viskas, ką moteris atliks savo švelniomis rankomis, jaudins ir teiks pasitenkinimą, jei tai darys tam tikru ritmu. Chaotiški ir nenuspėjami judesiai išmuša vyrus iš pusiausvyros  ir, tikrai, nepriartina jų prie orgazmo. Ritmas turėtų būti keičiamas palaipsniui, nuo lėto iki greito. Jei erekcija sumažėja, turėtumėte sulėtinti ritmą ir pakeisti judesių pobūdį. Kad seksualinis susijaudinimas padidėtų, veiksmai turėtų būti atliekami tokia seka:

 • Pirmiausia atlikite tuos judesius, kurie mažai liečia penio galvutę, ir aktyviau tuos, kurie stimuliuoja varpos pagrindą;
 • Artėjant prie kulminacijos, sutelkite dėmesį į tolimiausią varpos dalį – galvutę ir plotą aplink ją;
 • Masažo pradžioje glamonėkite sėklides, o kai pakils kapšelyje, liaukitės jas glostyti;
 • Antroje masažo dalyje, link pabaigos, stimuliuokite prostatos liauką.

Daugeliui vyrų šios moters rankų technikos yra beprotiškai malonios

 • Suspauskite penio pagrindą. Tada viena ranka, pagrindu, judėkite aukštyn ir žemyn (apytiksliai tokį judesį vyrai daro masturbacijos metu), kita glamonėkite sėklides. Sėklidžių negalima labai stipriai spausti, traukti ar baksnoti pirštais – tai labai jautrus organas. Malonumą teikia tvirti glostymai su šiek tiek tempimo judesių. Labai lengvi glostymo judesiai paprastai išprovokuoja kutenimą ir sumažina erekciją. Rankos judesių aukštyn – žemyn ir sėklidžių čiulpimas bei laižymas vienu metu suteikia galingą efektą. Norėdamos patogiai džiuginti sėklides, galite po  vyro sėdmenimis padėti  pagalvę. Kai kurie vyrai sako, kad glamonėjant  ir liečiant sėklides,  atitraukiamas dėmesys nuo penio  galvutės pojūčių. Norėdamos sužinoti, kokias sėklidžių glamones labiau mėgsta konkretus vyras, geriausia paklausti jo paties.
 • Iki galo atsmaukus erekcijos būsenoje esančio penio apyvarpę, rasite apyvarpės žiedą, vadinamą malonumo juostele. Juostelė, juosianti penį, taip pat labai jautri. Pasinaudodamos lubrikantu masažuokite šią zoną atidengdamos ir uždengdamos, aukštyn – žemyn, jeigu norite vyrą greitai privesti prie orgazmo. Šitokia stimuliacija jiems dovanoja ypatingai stiprius pojūčius.

Ypatingai jautri zona yra tarp sėklidžių

 • Dar viena ypatingai jautri zona yra tarp sėklidžių. Panaši į siūlę juosta, tarsi skirianti sėklides. Šios zonos masažas vyrams suteikia labai stiprius pojūčius. Ši sritis yra atsakinga už spermos gamybą, tad jos stimuliavimas ne tik malonumus dovanoja, bet ir gali padėti spręsti reprodukcines problemas. Reguliariai masažuojant šią sritį, vyro spermatozoidai tampa gyvybingesni ir judresni.
 • Pirštais suformuokite žiedą ir apimkite penį, esantį erekcijos būsenoje. Tada suspauskite šonus, kad užblokuotumėte kanalus atsakingus už kraujo įtekėjimą ir nutekėjimą. Kraujas, kurio pagalba penis pasiekė erekciją, neištekės, ir varpa dar kurį laiką bus stati, bet tuo pačiu nusitęs ir ejakuliacija. Taip vyrą paversite sekso robotu. Tik nepersistenkite, ir nelaikykite užspaudusios penio pernelyg ilgai. Pakaks 5 sekundžių. Pakartoti galėsite po 20 sekundžių. Taip gerokai pratęsite lytinį aktą. Toje zonoje maunamas  ir erekcinis žiedas, kuris taip pat ženkliai prailgina seksą.
 • Toliau, vadinamasis A taškas, kuris labai svarbus strategiškai. Tai taškas, kur penis pereina į sėklides. Taškas A atsakingas už erekcijos trukmę. Jeigu ranka timptelsite apyvarpę į viršų, tuomet sėklidės taip pat pakils, ir švelniai liežuviu stimuliuosite šią sritį, vyras pajaus labai stiprų malonumą ir greitai priartės prie kulminacijos.
 • Ypatingai maloni masažui vyro išangė, aplink kurią yra apie 80 tūkstančių nervų galūnėlių. Beveik tiek pat, kiek moters klitoryje. Deja, ne kiekviena vyras prisileidžia į išangės vidų. Tokiu atveju, pirštu masažuokite sritį aplink ją. Švelniai glostykite penį, tuo pat metu pirštu švelniai masažuodama tarpvietę taip, kad ją dengianti oda slankiotų pirmyn atgal. Šia technika greitai privesite  vyrą prie itin galingo orgazmo.
 • Vyriškasis G taškas – nepakartojamo malonumo šaltinis, dar vadinamas tašku, vertu milijono. Ši sritis jau senovėje buvo paskelbta atsakinga už vyro potenciją. Tai nervų galūnių koncentracija. Masažuoti ją reikia tuomet, kai penis yra erekcijos būsenoje ir likus apie 30 sekundžių iki orgazmo, bei jo metu. G taškas yra pusiaukelėje tarp išangės ir prostatos. Dažniausiai toje vietoje neauga plaukai. Vyrui susijaudinus, ši sritis tampa vis didesne. Jeigu per spermos išsiveržimą šią sritį švelniai paspaudysite iš abiejų pusių pagal pulsavimo ritmą, tikrai pajausite vyro orgazmo stiprėjimą.

Penio masažas yra didžiulė sritis eksperimentams ir atradimams

Pasak vyrų, šios masažo technikos dovanoja tokių galingų išgyvenimų, kad iškart po orgazmo jie nebesugeba logiškai mąstyti ir kalbėti, gali tik miegoti. Penio masažas yra didžiulė sritis eksperimentams ir atradimams. Kinų meilės kunigės mokėjo tai padaryti su šilko skara, o Ispanijos moterys naudojo aliejų su stimuliuojančiais priedais. Norint amžiams užkariauti vyro varpą ir širdį, pakanka praktiškai išbandyti savo fantazijas ir grįžti prie to, kas patiko abiem.

Sekite mus Facebook